Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Š

tát hazardných hier regulátory sú boj proti späť proti veľkých športových líg' tvrdenie, že NÁS športové stávky bude lepšie upravené federálnej vlády, ako jednotlivé štáty. Správa je federálne — a šport-league — intervencie nie je vítaná ako získať 2 vyladenie sloty v tmavo duše 3.
"Športové stávky v Nevade už bolo regulované s integritou a úspech, a herné jurisdikciách po celých Spojených Štátoch, vrátane kmeňových jurisdikciách, preukázali svoju schopnosť dohliadať hrania všetkých druhov zároveň dodržiavať najvyššie štandardy," napísal štyri regulátorov. "Tak, ako očakávame dialógu pokračovať s podstatným akcie, ktoré majú byť vykonané rýchlo, je dôležité uplatniť a potvrdiť našu podporu pre racionálne, na báze štátu a tribal vlády prístup na rozšírenie právne regulované športové stávky v Spojených Štátoch," napísal regulátorov.. It doesn ' t take a genius pracovať so podtext: prečo lobby pre svoje záujmy v desiatkach štátov, keď môžete ušetriť veľa peňazí len lobingu Kongres?AMERICKÝ Senátor Orrin Poklop (R-Utah, usa) je známe, že mal rozhovory s NFL a plánuje zaviesť federálneho športové stávky právne predpisy, ktoré, keď ho povrchy, je pravdepodobné, že patrí ligy "základné princípy." New Jersey je argument s PASPA bolo, že to predstavuje konanie federálnej vláde vo štátov práva proti Desiaty Pozmeňujúci návrh, a to je, ako štáty chcú legalizovať športové stávky sú tlmočenia SCOTUS " rozhodnutie na štrajk, dole ako získať 2 miliardy žetónov na zynga poker.

"Ďalší krok je pracovať na federálnej úrovni, aby sa pokúsili dostať Kongres k prijať národný rámec." Komisár NBA Adam Strieborný povedal minulý týždeň ako získať 2 plášťa sloty mhw. Vyhlásenie v utorok vydané v mene štyroch štátnych regulačných orgánov v Nevade, Michigan, Massachusetts a Louisiana Medzinárodného Centra pre Herné Nariadenia na University of Nevada, Las Vegas, dospela k záveru, že "koordinované akcie medzi jurisdikciami", namiesto toho, aby federálne nariadenie — bude kľúčom k ochrane športové integrity a bojuje čiernom trhu. S stratil bitka na zabezpečenie zákazu športových stávok, v každom však niekoľko štátov, keď AMERICKÝ Najvyšší Súd zamietol PASPA, ligy sú dotknuté smer štátu-na základe nariadenia, pričom, ako uvádza pohybovať rýchlo prejsť právnych predpisov.

V predvečer NFL je jarnom stretnutí v Atlante v pondelok, Komisár Roger Goodell stanovené štyri hlavné princípy" regulovaných športové stávky, s dôrazom na "ochranu[ing] náš obsah a duševného vlastníctva z tých, ktorí sa pokúšajú o odcudzenie alebo zneužitie to" a poskytuje "fanúšikov prístup k oficiálnym, spoľahlivé ligy údajov." Goodell vyzval Kongres, aby "zaviesť jednotné normy" pre štáty, ktoré sa rozhodli regulovať ako získať 2 zázrak sloty demon ' s souls.

Ako získať 2 vyladenie sloty v tmavo duše 3

TOP