Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

ritský automaty a stolové hry dodávateľa Realistické Hry v pondelok údajne oznámila, že Andy Harris má odstúpil jeho postavenie v spoločnosti ako generálny riaditeľ.iGaming Obchodné správy, že Harris je rezignácii bude mať okamžitý účinok, ale že on zostane s Čítanie-dodávateľ so sídlom na niekoľko mesiacov na pomoc v pôvodnom prechodnej fázy môžete zarobiť peniaze z online automaty. Po štyroch rokoch tak Realisticky, obchodný riaditeľ spoločnosti, v apríli roku 2016 Harris bol povýšený na pozíciu generálneho RIADITEĽA spoločnosti. Realistické údajne povedal počas jeho šiestich rokov so spoločnosťou, Harris hrá "podstatná časť" v jej úspech black jack maškrty sú sladkosti.

A pritom sa firma etablovala ako "základné dodávateľ mnohých z popredných svetových prevádzkovateľov hazardných hier" čo dochutenie. Harris údajne povedal vo vyhlásení: "bolo To česť byť pri kormidle Realistické Hry a som presvedčený, že spoločnosť bude aj naďalej robiť to, čo má vždy robili najlepšie: poskytovať inovatívne a trhu vedúce obsah hráčov, podporuje prvotriedne služby, aby svojich prevádzkových partnerov." Realistické Hry " zakladajúci riaditeľ Andy Cattrell údajne poďakoval Harris "pre jeho inštrumentálne úlohu v jazde na rast reálnych," a povedal, že stráca niekto z jeho [Harris] kaliber je sklamaním, ale on opustí spoločnosť, "v skvelej kondícii, s schopný a talentovaný tím, pripravený splniť výzvy budúcnosti." Harris má viac ako dve desaťročia skúseností s prácou v starších operačných úloh v spoločnosti, vrátane Hodnosť, kde po ukončení absolvent vzdelávacieho programu, sa presťahoval do všeobecného riadenia na Grosvenor Kasína, predtým, než sa stane Vedúci Rozvoj Podnikania na Hodnosť Interaktívne. Odtiaľ Harris sa presťahoval do BetVictor, kde sa dohliadalo ich Casino a Hry prevádzky, teda čas, po ktorom sa stal Riaditeľom hry na British založené športových stávok a hazardu spoločnosť Ladbrokes Coral black jack kino dindoli zobraziť čas.

Podľa Hernej Inteligencie, Realistické povedal, že odstúpení bolo podané tým, Harris minulý mesiac black jack žuvačky uk. Spoločnosť nemohla prezradiť dôvod, pre Harris' odchod zatiaľ čo členovia predstavenstva tam údajne povedal, že "pochopenie a podporu" jeho rozhodnutie. black jack kino ghod dod cesty.

Môžete zarobiť peniaze z online automaty

TOP