Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Z

amestnanci NetEnt AB na Malte sa smerom neistej budúcnosti po kasínové hry online, developer údajne zverejnené, že má v úmysle inštitút "niekoľko stoviek' straty zamestnania po jeho nedávnej akvizícii spoločnosťou Evolution Gaming Group AB hry s poker vziať. Podľa pondelok správa z Časov Malta noviny, Štokholm-uvedené firma bola nedávno kúpili jej väčšie rodák ako súčasť okolo $2.12 miliárd all-share deal a teraz je preto zamerané na trvalo uzávierky jeho live casino štúdio v Maltskom spoločenstva Qormi.

Developer údajne vyhlásil, že zamestnanci tohto podniku sú teraz "na riziko nadbytočnosti", a že to už začaté formálny proces, rozhodnúť, kto to bude možné pustiť hra 21-black jack zadarmo. Maltézsky prevýšenie: NetEnt AB zamestnáva približne 1000 ľudí na celom svete a údajne oznámila tak málo, ako pred tromi mesiacmi, že by sa rozširuje svoje live dealer studio na Malte cez okrem blackjack tabuľky hazardné hry v kasíne zadarmo. Avšak, noviny podrobné, že početné priemysel odborníci predpovedali, že firma je nadobudnutie od Evolution Gaming Group AB by vyvolalo straty pracovného miesta, ako je jeho nový rodič je už zodpovedný za deväť takýchto zariadení, vrátane jednej v blízkosti Valletta predmestí Birkirkara hry s kartami pre poker.
Alternatívne pomoc: noviny hlásili, že Malta Súťaže a Spotrebiteľské Záležitosti Orgán schválené zlúčenie NetEnt AB s Evolution Gaming Group AB v septembri, zatiaľ čo malý národ je Ministerstvo pre Hospodárstvo, Investície a Malé Podniky v súčasnosti je povedal, aby bol v diskusiách ohľadom možná výmena pozícií pre každého, kto je ovplyvnený prebytkom. Maltézsky úradníci boli údajne navyše nastaviť špeciálny linka pomoci a sú povzbudivé každý, kto môže byť ohrození stratou zamestnania, aby sa okamžite zaregistrovať krajiny JobsPlus odbornej prípravy a zamestnanosti služby hľadania wonder žena zadarmo online automaty.

Vyhlásenie Ministerstva Hospodárstva, Investície a Malé Podniky údajne čítať... ", Pričom sa upozorňuje na silný záväzok Evolution Gaming Group AB jeho Malta prevádzky, vlády prostredníctvom Ministerstva Hospodárstva, Investície a Malé Podniky sa okamžite začali rokovania s príslušným subjektom uľahčiť hladký prechod zamestnancov, ktorí môžu byť vystavení riziku sa ocitli v dôsledku tejto reštrukturalizácii.Ďalšie opatrenia boli tiež vykonané pre JobsPlus ponúknuť zámerne set-up prácu match-making support služby pre postihnutých osôb.".

Hry s poker vziať

TOP