Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
n

ové online hrací automat je čoskoro, ale keď hlava sa uvoľní sa možno len dohadovať. Nové logo na hernej stránke na Leander poskytuje pohľad do toho, čo hra bude obsahovať, s neónové svetlá a trojlôžkové 7s. Zdá sa, akoby táto nová hra bude obsahovať rovnaké jasný neónové svetlá a tradičné symboly vidieť na klasické sloty vrátane 7s.
Menej než dva týždne, spoločnosť oznámil dohodu s Stakelogic to je časový úsek. Podľa oficiálnej tlačovej správe z Leander Hry.. v telekomunikáciách. Málo je známe o hre, okrem toho, že to čoskoro príde že je pomalý roll v pokri. S novým partnerstva, budú zákazníci majú teraz prístup na výber developer titulov že je spr v pokri.

Lídrom bude ponúkať hry cez ich LeGa vzdialený herný server (RGS) brána API. Vegas Skúsenosti: Wild Vegas je nová online hrací automat, ktorý je nastavený na dodať v štýle Las Vegas zážitok pre hráčov tesco kliknite na tlačidlo a zbierať sloty na vianoce.
Také tituly ako Kniha Dobrodružstvo a Klasické Joker, 5 Valcov budú zahrnuté. tesco kliknite na tlačidlo a zbierať plné sloty.

To je časový úsek

TOP