Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Ď

alšie dve akcionári majú podaných žalôb proti 11 riaditeľov Wynn Strediská. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. Jeden z najnovších súdne spory sa uvádza: "Tento prenos desiatky miliónov dolárov, je strata firemné aktíva a vystavené spoločnosti k porušovaniu Zákona o Zahraničných Korupčných Praktikách (FCPA)." Je to vo vzťahu k $135 miliónov darček vzhľadom na Univerzite v Macau, ktorý bol prvýkrát odhalené, keď člen predstavenstva Kazuo Okada odhalil svoje silné námietky.

Na margo ich projekcie, dvaja analytici povedal: "Toto je 11% vyššia ako priemerná rok k dátumu herné hrubé príjmy, ktoré si myslíme, že je možné dosiahnuť na základe historických trendov ... To by o ďalšie posilnenie Macau dlhodobé stratégie rozvíjať ako zábavu a voľný čas hub qt slot s voliteľným parametrom. Grant Govertsen a Šťastie Chang uvedené na trh, budú musieť priemer aspoň MOP27.5 miliárd US$3,4 miliardy usd) každý mesiac do konca roka qt slot s predvolený argumenty. Je to druhý takýto oblek po Louisiana skupinu investorov podať podobné sa v U qt slot s viacerými argumenty. a backstopped nové ponuky (Cotai Central), ktoré by mali rast na trhu." Macao je premýšľať o spolupráci s Hainan spoločne vypracovať výletnej lode cestovného ruchu.

Obaja hľadajú "nešpecifikovaný škody", ako aj požiadavka, že Wynn zlepšuje jeho "corporate governance" a "FCPA súlad postupov a politík".Únie Herné Výskumu analytici sú presvedčení Macau v oblasti hazardných hier priemysel bude príspevok rastu nad 20 percent na celý rok casino ouvert le 8 mai.

Qt slot s voliteľným parametrom

TOP