Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

apriek strate v štvrťročných predaj, Las Vegas-založené hernej spoločnosti Everi Holdings Inc.povedal jej bezhotovostné herné systémy poskytujú podporu počas COVID-19 pandémie online slots same day payout. Spoločnosť dosiahla utorok čistú stratu $68.5 miliónov počas druhého štvrťroka že aj videli len $38.7 miliónov eur príjmy v porovnaní s $129.7 miliónov eur v rovnakom štvrťroku minulého roka online slots ruined my life. Ale Everi CEO Michael Rumbolz povedal akcionárov utorok spoločnosť mala lepší, než sa očakávalo druhom štvrťroku podporovaný v časti jeho bezhotovostné herné technológie. Rumbolz povedal, že spoločnosť je umiestnený na jazdu vlnu dopytu pre no-touch platobné technológie a pokračovať s zvyšky peňažných ako skoro ako na jeseň online slots signup bonus no deposit.
"Veríme, že sme prvý-mover výhodu a bude sa stala lídrom v bezhotovostné možnosti financovania v kasínach, ako tieto technológie sú prijaté všeobecnejšie v blízkosti a dlhodobom horizonte," Rumbolz povedal akcionárov na zisku hovor. Spoločnosť už ponúka herné poukaz produkt, QuikTicket, že hráči môžu vložiť do automatu, namiesto hotovosti online slots sign up bonus.
Je to aj vývoj mobilnej aplikácie, CashClub Peňaženky, ktorý integruje s jeho QuikTicket systém a obchádza celkovo je potrebné pre dotykové platby najvyššie vyplatené kasíno vo svete. Pomocou aplikácie, casinogoers môže financovať svoje hry priamo bez hotovosti alebo poukaz zatiaľ čo viazanie do vernostných programov, povedal. Tam je dopyt po alternatívnych platobných metód, herné kredity, Výkonný viceprezident Darren Simmons povedal. "V našich rozhovoroch s našimi zákazníkmi, to je to, čo to rezonuje," povedal..

Online slots same day payout

TOP