Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

ové reštaurácie, dohovor priestor a je možné konektor na Resorts World Las Vegas prichádzajú na Wynn Las Vegas a Encore, spoločnosti, prezident povedal, regulátory streda.Štát Herné Ovládanie Rada jednomyseľne odporúča Wynn Las Vegas LLC Prezident Marilyn Spiegel pre licencovanie ako kľúčový zamestnanec Pásy majetku, a v jej svedectvo pred tromi-člen predstavenstva, dala podrobnosti o plánoch na severe Gazy majetku slovo. Greff správa tiež povedal, Las Vegas tabuľka hru vyhrať percento je "výrazne nižšie," ako sa očakávalo za prvé dva mesiace štvrťroka, a to Encore Boston Harbor nie je v plnom behu-úrovní sadzieb po otvorení júna 23. ktoré končí slot.
Regulátory pýtal Spiegel o jej funkčného obdobia ako predseda spoločnosti z roku 2010 do roku 2013 zistite. Nové miesto konania, s 300,000 metrov štvorcových salable priestor, očakáva sa, že otvorené vo februári, a krytý priestor bude rozžiarila pomocou svetlíkov jogar poker passo passo. Pochybujem, že budeme na čele mobilné hry." Povedala spoločnosti prevzal konzervatívny prístup k riadeniu spoločnosti, nočný klub miest, XS nočný klub a Encore Beach Club naučte sa.
Dostala prekvapenie text z Wynn Strediská generálny RIADITEĽ Matt Maddox pozvať ju vrátiť ako hrať texas hold ' em poker. Niekoľko manažérov ľavej spoločnosť v dôsledku Wynn odchodom, vrátane Prezidenta Maurice Drevené naučte sa. Spoločnosť bola vlnách sa už v roku škandál, Steve Wynn odchodom, ako predseda predstavenstva a generálny RIADITEĽ nad obvinenia zo sexuálneho obťažovania žien zamestnancov ako hrať texas hold ' em. V inom Wynn ohľadu na to, spoločnosť povedal pre cenné Papiere a burzu podaním, ktoré je refinancovanie existujúcich úverov a úverových liniek s vlastnou ponukou 750 miliónov v senior notes splatné v 2029 pre projekty v Las Vegas, Macao a Boston keď si nakrájame bank v pokri.

Slovo

TOP