Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
T

o je podľa Las Vegas Poradca vydavateľ Anthony Curtis, ktorý verí, že nové náklady, sa obracia inak by sa turisti preč. Ale pri záverečnom štvrťroku 2017 skutočne videl menej hostia prichádzajú do Las Vegas, na LVCVA údajov vyplýva, že mesto sa snažila pred nakrúcaním je púšť diamond kasína otvorené dnes.

Las Vegas Convention and Visitors Orgán odmietnutý Curtis " tvrdenie, že rezort a parkovacie poplatky sú naozaj bolí cestovného ruchu je púšť diamond kasína otvorené teraz. V roku 2016, MGM Resorts, ktorá vlastní väčšina kasín v Las Vegas, oznámila, že bol vykonávacie poplatky za parkovanie v jeho hotelov aké jedlo so sebou na poker noc.
Ale s daní, náklady prišiel $168.94 čo flush. Objem návštevníkov v októbri, novembri a decembri, resp. "Každý, kto chce nejaký druh comp.
Parkovanie a valet služby zostáva naďalej zadarmo v Las Vegas Sands' Žalúzie a Palazzo strediská vyhráva v texas holdem. Ale MGM, Wynn, a Caesars nie sú ďaleko za sebou, s vlastnosťami, ako sú Bellagio, Wynn Las Vegas, Aria, a Caesars Palace všetky plnenie $39 denne. čo flop znamená v pokri. Caesars a Wynn Strediská čoskoro nasledovali pala casino žiadny vklad bonus. Las Vegas resort a parkovacie poplatky sú bolí Sin City.

Je púšť diamond kasína otvorené dnes

TOP