Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
D

aniel Negreanu opisuje jeho plány na 2017 World Series of Poker, vrátane uznania, že on už má hrať No Limit Hold ' em udalosti bez shot hodiny a plánuje získať aggro s nadmerným tankerov ako sa vám itemize hazardných hier straty. "To nie je osobné, chlapci," napísal Negreanu ako sa môžete pripojiť poker club na pokerstars app. Na jeho osobný blog, na FullContactPoker, Kevin Hart je sidekick jasne najavo, že jedným z dôvodov, prečo tam nebol významný zaradenie No-Limit Hold ' em udalosti v jeho osobné WSOP bolo preto, že nenájde ich príjemné bez shot hodiny kde môžem kúpiť pracovných automatu.
Takže to, čo očakávate, že vyhrať, keď si výdavkami milión dolárov?Dobrú radu pre Negreanu by $1,5 m v cashes, tri WSOP náramkov, a plášť WSOP Hráč Roka po tretí raz vo svojej kariére kde môžem kúpiť black jack sladkosti. Mája prostredníctvom júl 10 on je len užívanie tri dni voľna kde môžem kúpiť hliníkové t sloty. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre kde môžem kúpiť black jack cola. Som rád, Game of Thrones poker ruky.

Ale ak budete hrať fair, tak bude Negreanu, a sľúbil nie hovoru hodiny na päť minút pre hráčov, ktorí normálne hrať rýchlo hodnotenia a pravdepodobnosť.

Ako sa vám itemize hazardných hier straty

TOP