Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
v

erage denný príjem v Macau kasína nemal obnoviť výrazne koncom decembra aj po Prezident Xi Jinping návšteva, čo naznačuje "oslabenie základných" na trhu, hovorí poznámka od Credit Suisse AG v Hong Kongu kde môžem kúpiť black jack gin. Odhadujeme, [decembra] VIP príjmy pokles o 37% 40% medziročne (November 2014: -27 percent medziročne) a hmotnosti môže pokles o 13 percent na 19 percent v roku-na-rok ( November 2014: -6 percent medziročne) kde môžem kúpiť black jack guma. Ostré príjmy spomalenie v masový trh, je pravdepodobné, že bude negatívne prekvapenie na trhu a riadiť ďalšie kolo de-rating," napísal Kenneth Fong a Isis Wong.

Očakávame, že prísnejšie výkon tranzitné víza pravidlo a posilnenie dohľadu na priemysel s názvom Prezidentom Xi počas svojej návštevy ...môže aj naďalej vážiť na príjmy recovery," dodal Credit Suisse tím.jedli minulý mesiac, to bolo hlásil, v niektorých médií, že Macau kasíno regulátor, Herné Kontroly a Koordinácie Bureau, by od januára 1, vyžadujúce všetkých junket subjekty na predloženie dokladov preukazujúcich každý z ich zástupcov, nemá trestov poker hands zoradené v poradí. V skutočnosti, toto bol reiteration vyhlásenia pravidlá, ktoré už existujú pre Macau herné organizátorov, tiež známy ako junkets.onetheless, tam je citlivosti medzi investičné spoločenstva, žiadne stopy, či už z látky alebo nie – ďalšie zhoršenie trhových princípoch.sliepky medziročný rast tržieb začal pomaly, v júni to bolo VIP segment, ktorý utrpel, zatiaľ čo masový trh v tom čase sa naďalej prejavoval silný rast, a tým na čistom základe, a zmierňovanie niektoré z trhu široký pokles.ut poznámku na konci septembra od Deutsche Bank AG Karen Tang varoval, že hmotnosť segment mal tiež začal pomaly trend, ktorý Credit Suisse – cituje neoficiálne priemysel vráti – je presvedčený, že pokračovanie v štvrtom štvrťroku.rýchlovarnú Govertsen a Šťastie Chiang Únie Herné Výskumu Macau Ltd v piatok povedal, v poznámke sa očakáva, že Macau prvom štvrťroku 2015 GGR k poklesu v "low-na-polovice 20 percent" súdení rok. Táto prognóza vo veľkej miere sa predpokladá, že nie je podstatná zmena buď hmotnosť, alebo VIP trendy," od tých, ktoré už videl, povedal, že výskum domu.eanwhile, SJM Holdings Ltd zatvorené z 2014, ako Macau to decembra lídrom na trhu z hrubej herné príjmy, s podielom 23,6 percenta, podľa priemysel číselné údaje, ktoré zostavila GGRAsia poker hands rebríčku graf tlač.

SJM Holdings' tally za December bol približne o 1,0 percentuálneho bodu z predchádzajúceho mesiaca.elco Crown Entertainment Ltd sa umiestnila na štvrtom podľa podielu na trhu v decembri, 14.9 percent, nasleduje MGM China Holdings Ltd s 10.4 percent.ynn Macau Ltd vyplnený zoznam, s podielom na trhu z 10,1% v decembri poker hands rebríček piatich druhov. Priemysel číselné údaje pridať až 99,6 percenta v dôsledku zaokrúhľovania. poker hands rebríčku 5 druh.

Kde môžem kúpiť black jack gin

TOP