Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Z

ískajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Sme stále čaká na dátum a miesto 2014 slávnostnom odovzdávaní cien, tak medzitým dostať cez www.thebritishpokerawards.com a vyjadri sa les item slotu zmeniť. Hore a nadchádzajúce on-line hazardných hier prevádzkovateľ Unibet bude názov, ktorý sa stáva známe na UK poker hrať spoločenstva, po dohode dohodu, že budú vidieť stal hlavným sponzorom na rok 2014 British Poker Awards (BPA) cowin vakcína nie sloty sú k dispozícii. Kobenhavn a FC Midtjlland, a Majstrov šípky súťaže aj účtovná Unibet požičovňa. "Sme skutočne radi, že máme možnosť sponzorovať Britskej Poker Awards – UK je naším najrýchlejšie rastúcim trhom a je Londýn-založená spoločnosť, je to skvelá príležitosť pre Unibet a získajte viac zapojené do UK poker," povedal Martin Stalros, Unibet Head of Poker cowin ukazuje žiadne sloty sú k dispozícii. Unibet majú silné reklamné rameno s dánsko Superliga stranách F.
Stáva sa tiež, najviac zábavné, a budeme robiť v našich silách, aby sa ubezpečil, že stále môže byť uvedený aspoň jeden rok!" dodal cowin hovorí. "Unibet je určená pre Britský Poker a tvrdo pracuje, aby zábava späť do poker," povedal Bluff Európe editor-in-chief Michael Caselli že žiadne sloty sú k dispozícii.
"BPA je niečo, čo sme hľadajte na začiatku každého roka a myslím, že väčšina Britských hráčov by súhlasiť, že to najdôležitejšie ročná ocenenie máme pre poker cowin registrácie slotov nie je k dispozícii.

Les item slotu zmeniť

TOP