Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
F

anDuel, Inc.a DraftKings, Inc., sú iba povinná a zdržanlivý v Štáte New York, DFS je povolené, v iných štátoch a ochranu širokej verejnosti prevažuje prípadných strát z podnikania." DraftKings okamžite podané a prijaté pobyt objednávky z odvolacieho súdu, ak chcete zostať v prevádzke v New Yorku, čo je približne 12% z ich celkového hráčov cowin vakcíny slotov nie je k dispozícii.

Právny expert Daniel Wallach tweeted niektoré zaujímavé informácie o zrušenie sadzieb z odvolacieho súdu a Sudca Mendeza, ktoré by mohli byť pozitívne znamenie pre DFS stránky cowin nevykazuje žiadne sloty sú k dispozícii. V piatok ráno denné fantasy športovým odvetvím bol zvalený v ich zápasu proti New York Prokurátor Eric Schneiderman ale do neskorého popoludnia je odvolací súd vyhovel pobytu umožňuje DraftKings a FanDuel vyhrať kolo.

Na NYAG úrad má až December 22 podať námietky na pobyt, ktoré hovorca z ich úradu, povedal by, a potom FanDuel a DraftKings sa až do januára 4 ak chcete odpovedať AG opozície online poker zadarmo sign up bonus. Súd je konkrétne uvedené, že to nie je konečné určenie problém, a to objav by byť potrebné plne riešenie právnej otázky, ktoré si myslíme, že by mali byť rozhodol v náš prospech, keď všetky dôkazy v." Boston Globe, uviedla, že dvaja z DraftKings procesory, PayPal a Bank of America, spracovávanie NY transakcie pre spoločnosť, keď Mendeza vládnucej bol prvýkrát vyhlásený ale PayPal má zruší svoje rozhodnutie online poker zadarmo súkromné tabuľka. Sudca Mendeza storno sadzba vyššia ako priemerná https://t.co/1qUMRNeCEb — Daniel Wallach (@WALLACHLEGAL) 12.
New York Najvyšší Súd Spravodlivosti Manuel Mendeza rozhodla udeliť Schneiderman žiadosť o súdny príkaz proti vedúcej DFS stránky, čo ich núti zastaviť ponúka hry do New Yorku obyvatelia Štátu online poker zadarmo ohne anmeldung. Pobyt ostanú v účinnosti aspoň na pár týždňov.

Vo vyhlásení FanDuel povedal: "Toto je len začiatok právneho procesu, a možno ešte dôležitejšie je, New York legislatíva je už v pohybe vpred na opatrenia na zabezpečenie našej hre zostáva právne a je regulované, ktoré sme výrazne podporujú online poker zadarmo spustenie peniaze. Potom NY štátu odvolacieho súdu, pozostávajúci z 5-sudca panelu sa rozhodnúť, či chcete pokračovať štátu alebo povoliť Mendeza nerozhodne stáť. novembra 2015 Miera zvrat v NY Odvolací Div 1.

Cowin vakcíny slotov nie je k dispozícii

TOP