Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

Americkom štáte Massachusetts môže čoskoro stať najnovšie legalizovať športové po zákonodarcov oznámila, že sa začali vzhľadom opatrením, ktoré by umožnilo ktokoľvek vo veku nad 21 umiestniť rôzne stávky na celý rad odborných a kolektívnych podujatí späť do pasce kasíno. Podľa streda správa od miestnej televízie vysielateľ WWLP-TV, Massachusetts snemovni Reprezentantov, sa zistilo, že má začať pondering veci samej, H-3977 z dnešného po opatrenie bolo jednomyseľne schválený svoje vlastné 28-člen Spôsoby a Prostriedky Výbor v nadväznosti na doplnenie niekoľko zmien a doplnení späť do budúcnosti 2 kasíno. Divergentné úlohy: vysielateľ oznámil, že navrhovaná legislatíva sa veľmi podobá na podobnú politiku vydala minulý týždeň 17-člen Spoločného Výboru na Hospodársky Vývoj a nové Technológie a bude vyzerať zakázať lokálne-licencované stávkové kancelárie od prijatia stávky na výkon jednotlivých kolektívnych športovcov späť položku upgrade slot gw2. Opatrenie údajne navyše sa snaží umiestniť Massachusetts Herné Komisia, ktorá už dohliada na to, že štát je trio kasín, na starosti všetkých regulačných povinností a držať staršej propozície nájdete všetky osobné a mobilné stávky zdanené 12,5% a 15%, resp. Senatorial nedostatok: so Sídlom v meste Springfield, vysielateľ oznámil, že H-3977 sa očakáva, že bude rýchlo prešiel Demokratická-riadený Massachusetts snemovne Reprezentantov ako tento 160-sídlo telo má podpísal podobné opatrenia v minulosti späť slot na zavesenie na stenu.
Ale zdroj išla na detail, ktorý sa zdá byť žiadny chuť na návrh Massachusetts State Senátu s týmto komora s ešte nastaviť dátum, ak chcete začať svoj vlastný povinné rokovaniach bdo max zásob sloty od questy. Gubernatorial grant: V prípade, že H-3977 je schválený Massachusetts snemovne Reprezentantov a Massachusetts State Senátu, stále by údajne musia byť podpísané malé štátu Republikánsky guvernér, Karol Pekár, predtým, než sa stane zákonom bdo zásob sloty pre rybolov. Avšak, dva-pojem vodca je známe, že sa v prospech legalizácie športových stávok na "Bay Štát" a má dokonca podal jeho vlastné opatrenia v snahe zvýšiť odhaduje sa, $35 miliónov daňových príjmov hoci tento návrh predpokladá žiadne stávky na college sports bdo zásob sloty od questy. Vzrušujúce životné prostredie: Ako veci, ktoré v súčasnosti stoja, Massachusetts je údajne takmer obklopený štátov, ktoré len nedávno začala, čo ich obyvatelia si niektoré forme športových stávok.
Susedné Rhode Island bol údajne jeden z prvých využiť zrušenie pred tromi rokmi predchádzajúceho Profesionálne a Amatérske Športové Protection Act (PASPA) zákaz podľa úplná legalizácia ako on-line a pozemných športové stávky, zatiaľ čo New Hampshire umožňuje občanom podať mobilné stávky.Ťažké hitter: Pozdĺž západnej hranice Massachusetts a štátu New York s jeho obyvateľov nad 20 miliónov ľudí začal licencií maloobchod bookmaking operácie v júni roku 2019 a údajne má plány na zavedenie on-line rodák schéma, z akonáhle septembra. Tam sú údajne podobné pohybuje pešo, na susednej jurisdikciách Connecticut a Maine, aby mohli odísť Vermont ako Nové Anglicko je jediným športové dissenter..

Späť do pasce kasíno

TOP