Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

o vyhlásení na Austrálskej Burze, Koruna povedal, že má v úmysle "obhajovať tieto konania dôrazne." KORUNU REŠTRUKTURALIZÁCIE MOHLI DAŤ EXTRA $1.1 B V PACKER JE VRECKÁ Meškanie na rozšírenie projektov bez ohľadu, Koruna je väčšinovým akcionárom a bývalý predseda James Baliarne stojí na získanie extra $1.1 b z Koruny plán na rozdelenie jeho operácií na samostatné domáce a medzinárodné podniky, pri zriadení novej real estate investment trust (REIT) pokerové žetóny kde kúpiť. Higginson tvrdila, že konečná zodpovednosť zostal s PAC "urobiť rozhodnutie o tom, kde kasíno môže a nemôže byť postavený na základe plánovania práva." Higginson verí, PAC to bola chyba "tak významné," jeho schválenie Koruny Sydney bol projekt "neplatný a žiadny efekt." Na súdne konanie sa očakáva, že získajú v plnom prúde neskôr v tomto mesiaci. PAC objednať Koruny vykonať určité úpravy s cieľom zabezpečiť verejné udržiavaný prístup na nábreží a na zapracovanie trochu väčší zelene, ako sa nazýva v originálneho dizajnu pokerové žetóny.
Vzhľadom Packer je 364.3 m Koruny akcií, zvýšiť mohol tlačiť hodnota jeho Crown holdings na $4.8 b, ktorý by mal byť dosť na to, aby Baliarne squeeze Mariah Carey v drahý baubles v dohľadnej budúcnosti koľko stoja za každú odpoveď. Austrálske kasíno prevádzkovateľ Crown Resorts čelí právnym problémom počas platnosti spoločnosti plánované Koruny Sydney miesto. Higginson vzal s výnimkou PAC tvrdil, že jeho ruky boli zviazané, pretože novela mal "efektívne legislatívne usadil" otázku herných poschodí polohy.

EDO advokát Sue Higginson povedal Austrálskych médií, že skupiny " hlavné obavy bol Koruny Sydney vplyv na verejnosti dostupný a otvorený priestor na foreshore pokerové žetóny plastové. Macquarie analytici sa domnievajú, Koruna je reštrukturalizácia by mohli zvýšiť hodnotu Koruny akcií, ako veľa ako $3.12 od ich aktuálnej ceny online športové stávkovanie právne v new yorku.

Pokerové žetóny kde kúpiť

TOP