Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
L

egislatíva bola zavedená je Idaho Dom, panel, že by vytvoriť novú štátnu agentúru, aby vyšetrila a dohliadajú na činnosti v oblasti hazardných hier v celom štáte bonusové kolá na hracie automaty. Návrh bol predstavený v stredu pri Dome Štátne Záležitosti, Výbor s dvoma Demokratických opozičných členov bonus sans depa casino en ligne. Viac členov varoval však, že sa nebude dať bill ich podporu počas celej legislatívne sluchu, podľa Associated Press. Predsedom výboru, Republikánsky Rep.

Tom Loertscher z Iona, hovorí, že agentúra bude dohliadať na konské dostihy, Idaho tribal gaming a štátnej lotérie, hazardných hier bonus registrácie žiadny vklad poker. Návrh zákona by sa nerozpustí štátu aktuálne lotérie a závodné provízie bonus zľavu slot hari kamis. Namiesto toho, ďalšie herné komisia by byť vytvorený sídli v rámci novej agentúry.

Od tej doby historickej racing (niekedy známe ako "okamžité racing") stroje boli považované za nezákonné minulý rok, potrebu užšej hazardných hier kontrolou bolo o zákonodarcov zdarma denný plánovač s časové sloty. Zariadenia môžu vyzerať a konať podobný automat, ktoré boli nelegálne, v štáte, od roku 1950 zdarma denný kalendár s časové sloty. Herný komisie, ktoré by pomohli nechá historické dostihov bolo podporené Guvernér C. "Chlapský" Vydra riečna, ale to nebolo zahrnuté v jeho ročný adresu, ktorú na začiatku zasadnutia. zadarmo davinci diamanty sloty na stiahnutie.

Bonusové kolá na hracie automaty

TOP