Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

spoň dva lotérie predajcov v Connecticute smerovali poplatky po orgánov povedal, že manipuloval 5 Kartou Peňažné lotérie hry, miestne médiá uviedla only one dimm slot working. Späť v novembri štátu Katedra Ochrany Spotrebiteľa vypnite 5 Kartu Cash game po úradníci si všimol, že tam bolo príliš veľa okamžité výherné lístky, ktoré boli vytlačené prostredníctvom výherných prístrojov, podľa Hartford Courant. O následné vyšetrovanie viedlo v minulotýždňovej zatknutie šesť ľudí, ktorí boli buď majitelia alebo zamestnanci pohodlie obchody zapojené do systému.
Zo šiestich, dvoch mužov—Vikas Patel, 32, a Pravnav Patel, 32—boli každý obvinený tri trestného činu sa počíta z prvého stupňa larceny, prvý stupeň počítačových zločinov a vystrojenie hry podľa správy only 2 slots for ram. Poplatky za niekoľko ďalších lotérie predajcovia sa očakáva, že nasledovať môžeme zmeniť llr slot.

Podľa zatykače, terminál prevádzkovatelia boli schopní "spomalenie" v lotérii stroje jednoducho tým, že "žiadosti o počet databázy správ alebo zadaním niekoľko žiadostí o poskytnutie lotérie hry lístky." Potom, pri žiadosti sú spracovávané, prevádzkovateľ by vstupného tržby za 5 Kartou Peňažné vstupenky. Prevádzkovateľ však už mohli vidieť, ak vstupenky boli okamžité víťazov aj pred lístky boli vytlačené, takže boli schopní zrušiť predaj, ak lístky neboli víťazi pred stroj začali tlačiť. Na Vikas Patel je Hartford Alkohol obchod, vyšetrovatelia zistili, že 67 percent z 5 Karta Peňažné lístky v jednej vzorke boli okamžité víťazov, zatiaľ čo 58 percent v druhom vzorky boli víťazi môžeme urobiť casino heist solo. Väčšina výherné lístky boli uhradené v Patel je obchod, zatiaľ čo viac ako 400 iné boli uhradené v lotérii predajca v blízkosti jeho domu, podľa správy. Medzitým, vyšetrovatelia našli 76 percent z 5 Karta Peňažné vstupenky sa predávajú v jednej vzorke na Pravnav Patel Centra Ducha Shoppe, zatiaľ čo 59 percent v druhom vzorky boli víťazi môžeme tvrdiť.

Pravnav Patel je zatykač identifikovať ho, "ako osoba, preplatené väčšinu výherné lístky na iných lotérie predajcov." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre hazardných hier straty mojich daní.

Only one dimm slot working

TOP