Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Š

védsky on-line herné spoločnosti, predtým známy ako Unibet, Spriaznené Skupiny dosiahla dohodu získať menšie UK súpera.online hranie prevádzkovateľ 32Red pre £175.6 m môžeme pridať ddr3 ram v ddr4 slot. Dve spoločnosti, oznámila akvizíciu ráno London Stock Exchange preberanie pokračuje vlnu fúzií a akvizícií činnosť v celom hernom priemysle môžeme zmeniť pas slot dátum. Toto bude prvé akvizície riešenie Podobných bol súčasťou pretože Stan James prevrate v roku 2015 môžeme pridať pamäť.

32Red akcií stúpala v posledných troch týždňoch okolité prevzatie špekulácie, rastúce 16% na 200p začiatkom Londýne obchodovanie dnes. Odporúča peňažné ponuku získať celé imanie 32Red je v hodnote 196p za akciu, s akcionárom, a to aj z dôvodu získať druhú priebežné dividendy z 4p za podiel na 23. Marca sloty. Ponuka predstavuje poplatok 16.3% na 32Red je uzatváracia cena akcie včera trieda 3 hracie automaty oklahoma. Henrik Tjärnström, generálny RIADITEĽ spoločnosti Spriaznené Skupiny komentáre: "získanie 32Red je v súlade s naše multi-brand strategy a uviedol, túžba rast nášho podnikania v regulovaných a čoskoro budú regulované trhy. "32Red je vysoká kvalita, zákazníkov zamerané na business s podobnou kultúrou a Spriaznené spoločnosti a je nám potešením privítať 32Red a jeho tím do Spriaznené Skupiny a tešíme sa na ďalší rozvoj značky ísť dopredu." Ed Ware, RIADITEĽ 32Red dodáva: "musíme dôsledne a efektívne pestuje 32Red trhového podielu v regulovaných trhoch v UK a viac nedávno, Taliansko.

Manažérsky tím na Spriaznené majú podobné obchodné filozofia naše vlastné a tešíme sa na spájanie nútené so svojimi príbuznými a pokračovanie nášho úspešného rastu v rámci Spriaznené Skupiny." Skupina už dostala potvrdenie od akcionárov, ktorí majú kombinovaný 71.1% podiel v 32Red, že budú akceptovať ponuku, avšak ponuka je podmienené Spriaznené akceptáciu viac ako 75%..

Môžeme pridať ddr3 ram v ddr4 slot

TOP