Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
o

któber 2012 (Las Vegas, NV) Spin je inovatívny Herný obsah prísť so vstavanými geolocation spôsobilostí cez PC, Mac a mobilných zariadení ako vybudovať ruletovm stole v minecraft. Točiť Hry' zakladateľ a Prezident Kent Mladých štátov, "Sme nadšení, že sa predstaví náš nových interaktívnych produktov na G2E publikum ako vybudovať automat v minecraft. Ako North American pozemných trhu vyzerá presunúť online, my sa rozvíjame všetky naše poznatky o herných poschodí v on-line priestore. Geofencing je rozhodujúce pre úspech, či už na štátnej alebo na budovanie hranie a tak nás sú integrácia GeoComply umiestnenie riešenie z get-ísť." "Kent a Točiť Hry sú naozaj pravda inovátorov v pozemných herné sektora a je nám potešením pracovať s nimi, ako sa pohybujú on-line s Točiť, Interaktívne" povedala Anna Sainsbury, RIADITEĽ GeoComply ako vybudovať automat app. "Top quality obsahu Hry budú rozhodujúce pre úspech ako sa vyvíja trh, a s týmto partnerstvo Spin sú zdarma zamerať sa na stranu svojho podnikania, ako sa máme vysporiadať s splnenie požiadaviek pre geofencing." Obe GeoComply a Točiť Hry bude preukazovať ich kombinované riešenie na Točiť Hry' G2E stánku #2521, na Piesky Convention Center, Oct 1 až 4, 2012 ako vybudovať automatu. Médiá/Žiadosti o Stretnutie: Točiť Hry, LLC Jeanette Youngerman, Obchodný Manažér [email protected] GeoComply USA, Inc.

Anna Sainsbury, Generálny Riaditeľ [email protected] O Točiť Hry Severnej Nevade based Spin Hry LLC, navrhuje a vyvíja obsah hry s dôrazom na inovatívne sekundárne bonusing výrobky pre globálne herný priemysel vancouver. Spoločnosť bola založená v roku 2012, Točiť Hry prináša rozsiahlej skúsenosti a pôsobivé duševného vlastníctva portfólio na trhu wa.

Herný inovácie, nie je nové na Spin tímu; členovia Spin tím pracovali v obsahu podnikaní pre viac ako 20 rokov a boli súčasťou najúspešnejších herných produktov niekedy developed.www.spingames.net O GeoComply GeoComply ponúka regulačných orgánov a prevádzkovateľov spoľahlivé, bezpečné a užívateľsky prívetivé riešenie pre geolocation online užívateľov do obchodov a odkazy na kasíno. So zameraním na regulovanom iGaming, finančné a digitálnych práv priemysel, GeoComply úzko spolupracuje so svojimi zákazníkmi s cieľom využiť špičkové technológie lepšie slúžiť ich needs.www.geocomply.com Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre vanessa paradis live casino de paris.

Ako vybudovať ruletovm stole v minecraft

TOP