Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

MM Testlabs, medzinárodné herné produkt skúšobné laboratórium spoločnosti, oslávil svoje nové presídlil Las Vegas ústredie so stuhou-rezanie štvrtok a plánuje zamestnať približne 100 pracovníkov v najbližších dvoch rokoch.

BMM je priestor je 22,000 štvorcových stôp na 815 Pilot Road, Suite G nové kasíno stránky bonus zdarma. spoločnosť plánuje ďalšiu expanziu v susednej budove. Asi 65 zamestnáva presťahoval do novej centrály v štvrtom štvrťroku 2012 a spoločnosť povedal, že je čas na oslavu nového domova štvrtok by hazardných hier reklama zakázané. "Potrebujeme viac miesta by hazardných hier inzeráty byť zakázané.

Podnikanie je fantastický," povedal Mike Dreitzer, BMM chief operating officer v Amerike. "Chceme rásť koláč v Južnej Nevade." BMM zamestnáva viac ako 200 pracovníkov v 12 krajinách, beží 11 herné labs a slúži viac ako 400 jurisdikciách by hazardných hier reklama zakázaná diskusia. "To je fantastické medzníkom v histórii BMM," Dreitzer povedal by hazardných byť povolené v školách. "Sme potešení a hrdí na to, že to state-of-the-art zariadenia v Las Vegas a byť súčasťou tohto dynamického spoločenstva v epicentrum hier cyberpunk 2077 zvýšenie rezervy sloty. Ako budeme pokračovať v raste a posilniť naše korene v oboch Southern Nevada a širšie herných spoločenstiev, môžeme tak urobiť berúc do úvahy, že máme predstavujú kritické koncept — účinná, na trhu-riadený výber v skúšobné a certifikačné služby v hernom priemysle." Okrem toho slúži ako domov pre veľký skúšobné laboratórium, nové sídlo bude obsahovať priestor pre BMM Severnej Amerike vedenia a pre BMM zamestnancov s Medzinárodným a globálnym návštevníkov. BMM bude mať aj platené stáže s University of Nevada, Las Vegas a nakoniec ponuku štipendií, Dreitzer povedal. cyberpunk 2077 johnny to nohavice sloty.

Nové kasíno stránky bonus zdarma

TOP