Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ko otváranie jeho MGM Springfield miesto priťahuje čoraz bližšie, gigant American prevádzkovateľa kasína MGM Resorts International je údajne nastavený na inaugurate miestne výcvikové školy na December ako si ruky práce v pokri. 6 zamerané na každého, kto chce pracovať ako jeden z nových nehnuteľnosti predajcov.

Podľa správy od Associated Press news service pretlač podľa Caledonian-Záznam noviny, 960 dolárov miliónov MGM Springfielde začnú príjemné hráčom z septembra ako vyhrať ruletu electronica kasíno. To je na prvý z dvoch takýchto Las Vegas-style resort kasína prichádza na Massachusetts popri budúcnosti Wynn Boston Harbor vývoj od súpera prevádzkovateľ Wynn Strediská Obmedzené. Na to, aby sa MGM Springfield rozvoj oficiálne licencované v roku 2014, Las Vegas-so sídlom MGM Resorts International bolo potrebné zaručiť, že to bude zamestnávať najmenej 35% Hampden Kraj miesto konania zamestnancov z mesta Springfield, pričom 90% sa očakáva, že zo širšieho regiónu ako zarobiť veľa peňazí v kasíne.

Teraz je údajne sa na pozore, pre tých, ktorí chcú prácu na budúci majetok 125,000 sq ft herné poschodí s novým školy vzhľadom na ponuku školné v poker, blackjack, ruleta, craps a mini-baccarat popri karneval hry ako vyhrať v hre texas holdem poker. Associated Press uviedla, že nové downtown školy je možné spustiť pomocou Massachusetts Casino Kariéra vzdelávací Inštitút, ktorý je spoločný podnik z MGM Resorts International, Springfield Technical Community College a Holyoke Community College.
Potenciálni študenti sa údajne sa mohol začať registrácia od zajtra na počiatočné množstvo kurzov, ktoré začínajú od februára 26. qt signál slot neurčená odkaz.

Ako si ruky práce v pokri

TOP