Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

apriek Kowall vyjadriť dôveru v októbri, že jeho bill by pass rok je koniec... Ale to nemusí zaujímať pokiaľ právne otázky môžu byť vyriešené, aby sa každý spokojnosti. A TANGLED WEB V januári, hazardných hier, pisár Dave Palermo podrobné stúpanie Michigan zákonodarcov tvár v crafting systém, ktorý zlučuje obchodná a tribal gaming operácií, zatiaľ čo nepatrí konfliktu Indickej Herné Regulačný Akt (IGRA) a ďalších federálnych zákonov.

Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. Návrh zákona umožňuje možnosť interstate kompakty s inými hazardných hier-priateľské jurisdikciách, za predpokladu, "herný podľa dohody sa uskutočňuje len v Spojených Štátoch." Licencia žiadosti musia byť priložené $100k skontrolujte, pričom úspešní žiadatelia budú platiť poplatok vo výške 200 tisíc, keď licencia sa vydáva a iný $100k každý rok, ktorý nasleduje ako vyhrať peniaze v kasíne.

Streda videl štátu Sen ako vyhrať peniaze v kasíne. SB 203 snaží povoliť internet hry, ktoré "musia zahŕňať, ale nemali by sa obmedzovať na poker," kým sa zakazuje športové stávky nevada hazardných hier určenia krížovka stopa. Herné Internet dodávateľov definované ako poskytovanie "tovar, softvéru alebo služieb, ktoré priamo ovplyvňujú podmienok, hrať, a výsledky internet hry" – bude platiť licenčné poplatky len $5k pre rok jeden a $2,500 každý rok po tom nevada klubu automatov na predaj.

Ako vyhrať peniaze v kasíne

TOP