Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

šak Q4 príjmy, zisky boli vo veľkej miere pripísaná na vyrážka punter-antagonistických športové výsledky wat je het slot van een betoog. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre ktoré sloty dať ram v imac. Taliansko, štvrtý člen likvidity pakt podpísali vlani v lete, bol menej konkrétne o tom, kedy môže sa k nim pridať, aj keď jeho predstavitelia sa snažili upokojiť, ostatné tri národy, že Taliansko má v úmysle česť jeho záväzkov.

Cash games výdavkov pošmykol 0,3% do €930m v Q4, cúvanie Q3 je impozantný rast čísla, ale cash games ešte podarilo 1% nárast výdavkov na celý rok, aby €3.6 b ktoré automaty vyhrať najviac. Príjmy zisky boli podporovaný takmer jedna pätina pokles marketingové výdavky francúzsky prevádzkovateľov minulý rok, predovšetkým v dôsledku nedostatku veľký športový turnaj ktoré sloty dať do ram. Celkovo online poker príjem bol až 7% €66m v Q4 zatiaľ čo ročný trať tiež vzrástol o 7%, vo výške 245 m.
Celkom aktívne bettors v Q4 boli až jednu štvrtinu až 1.12 m, zatiaľ čo aktívny týždenný bettors skočil 43% na 393k. Obe postavy sú stále hlboko pod známky nastaviť v rokoch pred 2016, ale beleaguered francúzsky racing priemysel nie je sťažnosťou. Ročné racing obrat vzrástol o 8% €999m a príjmy lepšiu 4.7% výške 245 m.

Wat je het slot van een betoog

TOP