Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
J

ej zameranie je na League of Legends, s víťazom pričom domov $10,000 kabelku a šesť mesiacov zmluvu v ešte potrebné určiť esports družstvo so sídlom v Austrálii.Ďalší Hráč bude vysielať úplne na YouTube to znamená. Je to malý zázrak, že esports je upriamili pozornosť najväčších športových a TELEVÍZNE vysielanie značiek.
Náustok Zábava v pláne využiť ich 30 miliónov jedinečných globálne návštevníkov v celej ich širokú škálu médií dcérske spoločnosti, aby sa táto vec práce že suite v pokri. V bielej knihe vytvoril BITKRAFT, prvé špecializované esports rizikového fondu, predpokladajú, že esports sledovanie prekoná 600 miliónov oči do roku 2019, zarábať $1.2 miliardy do reklamy a sponzorstva peniaze to znamená. Náustok Zábava v pláne využiť ich 30 miliónov jedinečných globálne návštevníkov v celej ich širokú škálu médií dcérske spoločnosti, aby sa táto vec práce. Skôr, dnes, ESPN oznámila, že CLG by vstúpiť rád New York Knicks, a New York Rangers, v Madison Square Garden Spoločnosti Športová Divízia, v dohoda, ktorá zabezpečuje kontrolný podiel v esports tím že spr v pokerovej.
"Boli sme aktívne skúmanie príležitostí na zlepšenie MSG portfóliu live skúsenosti, boli sme veľmi dobre záujem o esports ako prirodzené rozšírenie náš core business," David O ' connor, Prezident a CEO spoločnosti Madison Square Garden Spoločnosť povedal pre ESPN upevňovacie skrutky s šesťhranné slot hlavu. Cena je tajomstvo. Madison Square Garden Spoločnosť presťahovala do esports trhu po nadobudnutie kontrolného podielu v League of Legends strane Počítadlo Logické Hry, a vysielateľov v juhovýchodnej Ázii a Austrálii pripraviť na spustenie Reality TV štýl esports ukazuje. Biela kniha vytvorené sportsbook BetGenius verí esports hazardných hier má schopnosť prekročiť $3.3 miliardy eur v hrubom herné príjmy (GGR) v tom istom časovom období fastboot flash boot slot pre všetkých.

To znamená

TOP