Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

apriek vlády dotiahnuť priľnavosť na dennom poriadku, neoprávnené použitie Čína UnionPay je kartový systém, úrady hlásia, že počet retailových transakcií pomocou neregistrované UnionPay miesta predaja terminálov v meste štátu má viac ako štvornásobok v roku 2016.

V ôsmich z obchodov, policajti zadržali UnionPay terminály povedal, že vyšetrovatelia boli upravené "pre herné účely" na spracovanie transakcií, ako keby boli vyskytujúce sa na Čínskej pevnine aký je najlepší kasíno v tunica mississippi. Táto suma je o štyri krát viac, než že MOP1.22 miliárd eur (miliónov eur), vypočítaný na celý rok 2015.

Mesto štátu, Súdnictvo, Polícia odhaduje, že neoprávneným Čína UnionPay transakcie dosiahli MOP4.995 miliárd eur (miliónov) minulý rok, GGRAsia hlásené sahara gold automat online. Maloobchodné predajne boli zaregistrované ako šperky alebo elektronické vybavenie predajných miest, ale policajný hovorca povedal, že obchody boli podozrivé z vedenia "pawnshop-ako" business strelec hazardných hier šťastné čísla dnes.
"Z toho, čo sme pochopili, že peniaze, ktoré tieto klientov stiahol [cez upravené POS jednotiek] bol väčšinou pre hazardné hry." Pawnshops v Macau sú neslávne pre odvodenie obrovský kus svojho podnikania objem prostredníctvom transakcie, ktoré zamaskovať peňažné preddavky ako nákup produktov sahara casino south lake tahoe. V decembri Menovej Orgán zníži na polovicu sumy, ktorú UnionPay držiteľov karty môže odstúpiť v jednej transakcii, aj keď treba zdôrazniť, že denne odstúpenie od zmluvy limit by zostať na svoju predchádzajúcu úroveň.Čína UnionPay, na druhej strane však tvrdí, že jej politiky na medzinárodnej hotovosti na karty vydané na Čínskej pevnine "zostávajú rovnaké" a denné odstúpenie od zmluvy limit RMB 10 000 € a ročný limit RMB 100,000 uložené v januári 2016 ešte použiť je online poker ako zarobiť peniaze. Iné podvody zahŕňať skutočné nákup high-hodnota položky pomocou UnionPay, po ktorom zákazník vráti položky výmenou za hotovosť. Pred niekoľkými týždňami, Macau úrady zatkli 23 ľudia po vyšetrovaní 13 maloobchodných predajní. "V posledných rokoch niekoľko pawnshops a šperky obchody tu použili [upravený] pevniny Čínsky UnionPay POS jednotiek ponúknuť klientom prístup k výberu hotovosti služieb, s cieľom znížiť ich vlastných prevádzkových nákladov a zvyšovanie ziskov," Macau Súdnictva, Polície povedal správy zásuvky je online poker nelegálne v štáte kalifornia.

Aký je najlepší kasíno v tunica mississippi

TOP