Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
R

eferendum, ktoré označené historický čas, veľkej Británii a Európe bol dôležitým podujatím, na punters príliš. Brexit hlasovať prekonal rekord pre hazardné hry na non-športových podujatí v UK—eclipsing aj veľmi populárny Kráľovské dieťa a predchádzajúcimi voľbami v krajine—s punters odložil odhaduje £120 miliónov eur ($159.43 miliónov), Financial Times keď bude kasíno v indiana otvorené. Nie všetky bookies sú však oslavuje Británia je nečakané rozhodnutie ukončiť Európskej Únie. Ak si spomínate, väčšina bookies—ktorý bol schopný správne odhadnúť predchádzajúcich dvoch hlavných UK politické udalosti—predpovedal minulý týždeň, že veľká Británia nebude opustiť Európsku Úniu, čo "zostať" tábor kurz-na obľúbené a skrátenie ich šance, rovnako ako 2/9 šancu na víťazstvo keď bude kasíno v ohio otvorené. William Hill údajne vzal £3 milióny ($3.98 eur) v stávky, ale skončil týždeň s £400,000 ($531,432) v čistých strát classement des siete de poker.

Vzťahy s médiami riaditeľ Graham Sharpe povedal správy zásuvky, že "veľmi málo videl, to príde," a že ich bola škoda, pretože "viac ľudí cúval dovolenky" s nami ako iné stávkové kancelárie." Podľa správy, 69 percent z jednotlivých stávok na William Hill boli umiestnené na "opustiť." Stávkovanie na rozpätie firma Športových Index tiež zažil bolestnú piatok večer s jeho hráči dôsledne obľubuje "odísť" v celej kampane, "čo v šiestich obrázok straty pre spoločnosť." Do stávkovej kancelárie bol prvý, ktorý ponúka na trhu účasť a prípadné 72 percent obrázok prispeli k výsledku ako šíriť bettors jasne veril, že voliči by dopadlo v platnosti. Iná situácia je viac ako v Ladbrokes, ktorý robil "odhaduje sa, šesť-obrázok zisku" vzhľadom "na menšie výplaty" k hráčom, ktorý podporil "dovolenku" aj keď s malými sumami classement des siete au poker z toho dostať tlač. Ladbrokes priemerný podiel na "opustiť" bolo £70, zatiaľ čo "zostať" bol na £400 classement des siete au poker texas hold ' em.
Matúš Shaddick, Ladbrokes vedúci politické stávky, povedal pre Financial Times, že "jedna £10,000 stávky sa počíta rovnako ako 10,000 samostatné £1 stávky." Paddy Power Betfair prijaté v blízkosti £80 miliónov ($196.29 miliónov eur) v stávky, povedal CNN Peniaze jej najväčší víťaz vsietil priemerný £99,000 ($131,529) na £18,000 ($23,914) stávka. Obe Koralov a Betfred vzal odhaduje sa, £1 milión dolárov ($1.33 eur) v stávky, resp. Betfred povedal: "to urobil malý zisk na trhu," poukazuje na to, že "všetky veľké peniaze prišli na "zostať" – a výsledok nás prekvapil." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Keď bude kasíno v indiana otvorené

TOP