Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

YX Gaming Group Limited, dodávateľov digitálny obsah hry na kasíno, sportsbook, lotérie a prevádzkovateľov hry bingo, vymenoval Steve Mayes, ako jeho nové tretích strán, Riaditeľ Predaja ako vyhrať na kasíno slot. Mayes' posledná úloha bola Obchodný Riaditeľ Ash Gaming je otvorená platforma a tretích-party hra poskytovateľov wowowin 2pm časový úsek.

Najmä on tiež pracoval v rôznych riadiacich funkciách na Bet365 keď. Práce budú vidieť, Mayes byť zodpovedný za NYX je Gaming Group siete, pestovanie a rozvíjanie nových nezávislých dodávateľov wowhead elemental shaman najlepšie v slotu.
Mayes povedal: "ja som nadšená a teší sa spojili NYX Gaming Group wowhead fury warrior best v slotu. Majú fantastický zákazníkov a rastúci partner siete s mnohými z popredných dodávateľov v priemysle.""Moja pozornosť sa bude úzko spolupracovať s internými produkt potenciálnych zákazníkov a partnerov v rámci podniku zaviesť jasné tretích strán stratégie."Je dôležité, aby NYX naďalej priťahujú a budovať dlhodobé vzťahy s best-of-breed dodávateľov cez kasíno, sportsbook a naše plné portfólia produktov s cieľom ponúknuť najlepšie možné tretia strana, sieťové pre našich zákazníkov."NYX Herné Skupina generálny RIADITEĽ Matt Davey povedal: "Sme radi, že môžeme privítať Steve na NYX Herné Skupina tím, v ktorom bude mať dôležitú úlohu v rámci našej stratégie, ktorý sa bude ďalej zlepšovať produktov, ktoré ponúkame našim zákazníkom."Steve má rozsiahle skúsenosti v stávok a herný priemysel po jeho čas na bet365 a Playtech koľko je bufet na štyri vetry kasíno. On bude cenným členom našej tretia strana, sieťové a tešíme sa na spoluprácu popri sebe." koľko je bufet na hard rock casino.

Ako vyhrať na kasíno slot

TOP