Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

evada kasína a sportsbooks dostali nejaké dobré správy, po Nevada Gaming Control Board acquiesced legalizovať stávok na olympijských hrách zmeniť slot dátum vodičský preukaz. Návrh skupiny Nevada kasína diskutovalo počas schôdze, ktorá sa konala začiatkom tohto týždňa a uzavrie s doskou odporúčanie Nevada Herné Komisia prevráti dlhoročný zákaz Olympijských stávky v štáte je tam hazardné hry v mobile alabama.
Herné rady Výkonný Tajomník Marie Bell povedal Bloomberg, že parametre rady súhlasili by "Olympijské športové alebo športové podujatia, sankcie podľa Medzinárodného Olympijského Výboru" právne v Nevade, aj keď s upozornením, že stávkovanie by byť stále "premlčujú riadi predseda alebo predseda je poverenec v jeho jediným a uváženia." Nevada Herné Komisia môže ešte zmeniť tieto parametre, ak odporúčanie obsahuje jazyku, že je potrebné zmeniť, napríklad možnosť stávky na udalosti, ktoré nezahŕňajú sudcov. Na tento účel populárne Olympijských športov, ako je gymnastika, krasokorčuľovanie, a potápanie zostane nelegálne keďže iné športy by byť považované za právne bet-hodné je tam hazardných hier v missouri.
Komisia je nastavený na stretnúť na Február. Mali by to nakoniec zelené svetlo Olympijských stávky v Nevade, bol by to významný krok vpred pre štát, ktorý je už dlho zakázané stávok na amatérske športové, nie vrátane college sports, vďaka veľkej časti úsilie Senátor John McCain je tam hazardných hier v montane. Olympijské hry nie sú uvedené v roku 2001 riešenie, ktoré by umožnilo Nevada prijímať stávky na kolektívnych športových podujatí, aj keď Olympijských stávok bol rozšírený v iných častiach sveta, vrátane veľkej BRITÁNII, ktorá ponúka nepreberné množstvo Olympiáda-súvisiace stávky, vrátane prop stávky je tam hazardných hier v minnesote. Aby sme zabudli prop na Kráľovná Alžbeta II je klobúk počas otváracej ceremónie 2012 Londýn Hry?Alebo, že UFO by sa objavujú počas rovnaký obrad na 1000/1 kurz?Ťah, ako to bude vyžadovať iné organizácie, vrátane NÁS Olympijského Výboru zadarmo kasíno sloty žiadne súbory na stiahnutie bez registrácie. Výbor je generálny právny zástupca, Chris McCleary, už povedal Bloomberg, ktoré posúdi, či návrh na legalizáciu Olympiáda stávkovanie by "vplyv na jeho práva a povinnosti podľa Ted Stevens Zákona." "Musíme zabezpečiť, že takýto krok neohrozuje integritu Olympijský šport," McCleary pridaný zadarmo kasíno sloty žiadna registrácia nie stiahnuť. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Zmeniť slot dátum vodičský preukaz

TOP