Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
C

olossus Stávky dnes oznámila, že dlhodobý licenčnej zmluvy s Bet365, ktorý umožní, aby prevádzkovateľ prístup k jeho cash-out patent portfolio v USA ako hrať poker 2 osoby. Patenty pokrývať niekoľko herných vertikály v USA, vrátane poker, kasíno, lotérie a sportsbooks ako hrať poker stôl.

Priemysel odhady z Colossus Stávky naznačujú, cash-out by v súčasnosti kvalifikovať ako tretie najväčšie športové vertikálne pre väčšinu sportsbooks môžete mať kravatu v pokri. To vytvára dostatok príjmov na jeho vlastné sedieť za futbal a závodné, Colossus Stávky pohľadávky môžete mať eso 2 3 4 5 rovno v pokri. To poukazuje na význam relatívne nová funkcia v stávok.
Bernard Marantelli, Colossus generálny RIADITEĽ, povedal: "Bet365 sú známe nie len pre ich veľkosť, ale aj ich záväzok voči užívateľské skúsenosti a sme radi, že licencií Colossus' IP vyhovuje ich obchodné ciele v USA."Colossus Stávky COO Daniel O ' reilly už bolo vysvetlené vyššie, na Hazardné hry, Insider, že cash-out funkcie bude poskytovať horseracing v USA s možnosťou aktualizácie môžete mať vysokoškolské flush v poker. Hovoriaci po spoločnosti zabezpečenú totalisator licencie od Oregon Racing Komisie, O ' reilly, povedal: "Sme to urobili tak, ako sme mať aj oveľa dopytu u už NÁS horseracing kapsičky a peňažné prostriedky na ich vlastné bazény."Hotovosť bol obrovský úspech v BRITÁNII a Európe, a to je nevyhnutne bude veľký úspech v NÁS; keď športové stávky trvá viac oporný bod v USA, existujúce horseracing bazény potrebné modernizovať." čo je poker originál.

Ako hrať poker 2 osoby

TOP