Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
H

azardných hier, regulátor pre Južnú ameriku národ Kolumbia má údajne zverejnené opatrenia, ktoré sú regulovať dočasnej legalizácie on-line podvody formou stieracej karty a hry bingo giochi gratis slot machine mania. Podľa správy od novinky domény na iGamingBusiness.com prechod z Coljuegos orgán prichádza po krajiny ratifikovali opatrenie v júni, ktorý dovolil, on-line účasť v týchto zábavných do konca budúceho roka giochi gratis slot machine la gallina. Zdroj podrobné, že zákonodarcovia rozhodli vziať tento krok tak, ako stimulovať herných činností a ich výsledné daňové príjmy v dôsledku koronavirus pandémie giochi gratis slot machine gallina. Koronavirus uzávery: Kolumbia je národ viac ako 50 miliónov obyvateľov a údajne shuttered každý jeden z jeho pozemných predajniach gaming v Marci ako priamy dôsledok pretrvávajúcej globálnej epidémie giochi gratis slot machine treasures of troy. Väčšina týchto miestach údajne zostať zatvorené, len vyberte niekoľko v meste Medellin s tak ďaleko opätovne otvoriť nasledujúce kritiku od priemyslu a podaním žiadosti vraj vystupoval niektoré 17,000 podpisy divadlo theatre du casino aix les bains.
Oblasť atrakcie: Podľa nových pravidiel má byť spravované Coljuegos, hry bingo môže byť údajne ponúkol cez Internet v Kolumbii, tak dlho, ako hráči používajú na mieru karty skôr zakúpené z klubov alebo maloobchodné predajne umiestnené v rovnakej provincii ako kresliť stránky predstavenie. Predpisy navyše údajne vyžadovať video krmivo pre všetky súťaže neustále zobraziť mechanické loptu dúchadlo a hry doskové hoci niektoré výnimky sú potrebné pre súťaží s využitím elektronických random number generator vyberte ich výherné čísla divadlo.

Lenient odvodu: novinky domény uviedlo, že bingo subjekty poskytujúce ich súťaží line sú teraz sa okrem toho povinní na "prijať opatrenia na obnovenie hra na jeho poslednú známu štátu" by mala video stream byť dočasne prerušené alebo ponúknuť kompletný náhrady ak to nie je možné kasíno. Hoci takéto pohostenie bude oslobodená od existujúcich herné ciel a daní, organizátori sa údajne tiež boli nútení vrátiť 58% všetkých vkladov a platiť o 12% dani z obratu. lac leamy.

Giochi gratis slot machine mania

TOP