Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

ýznamnú iGaming a sportsbook prevádzkovateľ GVC Holdings má odporúča investorom, že ju môže stratiť až £7 miliónov ($9 miliónov) ako priamy dôsledok navrhovanej mesačný koronavirus súvisiace s uzáverom jeho pozemných miest v Anglicku buffalo automat zaujímalo 4.
Londýn-uvedené firma je zodpovedná za Ladbrokes a Coral-značkové reťazcov maloobchodných sportbetting miestach a používa oficiálny podanie detailov, ktoré jej ročný zárobok v Spojenom Kráľovstve už zasiahla do výšky okolo £27 miliónov ($35 miliónov eur) z dôvodu plť skôr dočasnej odstávky začali s cieľom pomôcť zastaviť šírenie potenciálne letálna koronavirus pandémie buffalo automatu. Uviedol, že tieto služby zahŕňajú kompletný celoštátnej uzáverom, ktorý bežal za dvanásť týždňov od Marca 20 popri následné regionálne lockdowns zahŕňajú Wales a rozsiahle časti severu Anglicka zvukové efekty. Obyčajný návrh: Však GVC Podnikov vysvetlil, že toto ročné škody by teraz mohli rásť, rovnako ako £34 miliónov eur (44 miliónov usd) by mali poslanci schváliť plán z Premiér Boris Johnson, ktorý by sa zaväzujú všetky jeho viac ako 3000 maloobchodných prevádzok v Anglicku zatvorte za mesiac od štvrtka najlepší spôsob. Toto kontroverzné opatrenia je nastavené tak, aby sa dal na hlasovanie v stredu popoludní a pýta sa, že všetky kasína a maloobchod, športové predajne v Anglicku je povinný uzavrieť svoje dvere cez do konca decembra 2 ako rozdeliť pokerové žetóny. Continental obavy: Isle of Man-založené behemoth tiež ukázal, že koronavirus súvisiace s uzávery a zvýšené zdravotné a sociálne dištancovanie obmedzenia, ktoré sa začalo v celej západnej Európe, a majú tak ďaleko, cena je približne £10 miliónov ($13 miliónov eur) najlepší spôsob. To navyše vyhlásil, že tento zraziť môže zväčšiť o ďalších £9 miliónov ($11,6 milióna), by sa podobné mesačný odstávok byť realizovaná vo svojich maloobchodných nehnuteľností v Írsku, Taliansku a Belgicku ako rozdeliť pokerové žetóny. Trápi zhodujú: v a GVC Podnikov uviedlo, že koronavirus by nakoniec mohol skončiť biť svoju výročnú dolnom riadku na predaj v Spojenom Kráľovstve a v Európe, rovnako ako £43 miliónov ($55.5 miliónov), aj keď to trvá výhodu, " vládnej podpory, ak sú dostupné a iných maloobchodných nákladov zmiernenie.' Prečítajte si podania z GVC Holdings.. najlepší spôsob.

", pohodu a bezpečnosť našich kolegov a zákazníkov je rozhodujúci význam pre nás ako strieľať kocky v craps. Sledujeme vlády poradenstvo v každej oblasti našej činnosti a sú vypracovaní plánov pre nepredvídané udalosti minimalizovať dopad na podnikanie." najlepší spôsob.

Buffalo automat zaujímalo 4

TOP