Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

ol to začal Írsky hráčov Dara O'Kearney a David Lappin, a neskôr, našiel podklad prostredníctvom Unibet Poker. Prvý diel sezóny, ktorá sa stala k dispozícii deväť dní pred rokmi vystupoval Sam Greenwood a Alex Henry, tvorca veľký stack Otvorené. Až 27 z Mája inclusive, každý zakúpenia vstupenky na ruskej Hernej Týždeň v Moskve bude získať druhý ako darček. O'Kearney zdôraznil, "Keď sme začali, úlohou bolo pokúsiť sa dosiahnuť Írsky publikum utz poker mix ultimate zmes.

Spája bol doplnkovú činnosť novinár Laura Cornelius, s O'Kearney diskutovať stratégie z kľúčových ruky, ktorá sa vyvinula počas posledných účasť na svojom ôsmom PocketFives Triple Crown. Zostavy pre epizódy päť cez sedem ešte budú oznámené utópia casino muž z ocele.
Top hráčov, ako napríklad Phil Hellmuth, Phil Laak a Jennifer Tilly sa zúčastnili v minulosti podcasty, ale stále "A-listers" nie je vždy jednoduché." Lappin povedal PokerNews, "V ročných obdobiach minulosti, museli sme tvrdo pracovať, aby bezpečné-zoznam hostí, ale v tejto sezóne doteraz, každý bol rýchlo reagovať a nadšený prichádza na. Myslím, že je to znamenie, ako zobraziť rástla v popularite." Pokračoval, "Maria a Sam sa dostal späť ku mne v priebehu niekoľkých minút, a Allen Kessler požiadal nás, či by mohol prísť na výstave!Prirodzene, boli sme nadšení uygun slot bekleniyor ne demek. Keď sme sa vrátili minulý rok, problémom bolo získať že publikum a tiež ponúknuť niečo na medzinárodnej pokrových nadšencov.. utz poker mix 23 oz barel. Podcastov majú tiež strane stratégie diskusia s Fredrik Bergmann, vyslancom Unibet Poker ako používať zlato v zynga poker.

Utz poker mix ultimate zmes

TOP