Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

laytech plc dnes oznámila, že to bude získať časť finančných obchodná ACM Skupiny torin black jack 3 tony tesnenie auta. Hazardných hier, technológia služieb vyzerá posilniť svoje finančné rozdelenie nákup technológií, práva duševného vlastníctva a zákazník majetku z ACM, tiež známe ako Alfa, s celkovou hodnotou $150m.

Podľa podmienok new deal, ktorý je nastavený na dokončenie do konca septembra tohto roka, Playtech sa prevziať kontrolu nad UK-na základe B2B market maker, predajca a sprostredkovateľ, ktorý sa zameriava na zákazku, riadenie rizík a obchodné služby. Ako súčasť obstarávacej zmluvy, spoločnosť sa tiež predpokladať, vlastnícke právo ACM klientov, vrátane inštitúcií a odborníkov torin black jack 3 tony suv adaptér. Navyše, členovia tímu z Alfa sa tiež pripojiť k novým vlastníkom je Financie divízie úplne nové online kasíno usa.
Playtech uviedol v registračnom s London Stock Exchange, že dnes dohodu podmienky zahrnuté počiatočné up-front platenia $5m; dva postupné platby na základe 1 x EBITDA oboch 2017 a 2018; podmienených plnení na základe 5.2 x EBITDA v roku 2019, mínus počiatočná platba a 2017 a 2018 platby. Navyše, Playtech účtovnej jednotky budú teraz premenovaná TradeTech Skupiny úplne nové automaty na predaj.
Táto re-branding falls v súlade so stratégiou spoločnosti je posilniť jeho schopnosti podniku v rámci divízie. V spoločnosti, podanie, Ron Hoffman, Generálny riaditeľ TradeTech, sa nazýva tento pohyb "významný krok" v úseku rozvoja."Akvizícia Alpha' s high-kvalitné technológie a tímy odborníkov v odvetví výrazne prehĺbiť naše skúsenosti v obchodovaní a riadenia rizík, čo umožní TradeTech Skupiny ponúknuť plnú kľúč riešenie B2B klientov v celom odvetví," povedal Hoffman. Muhammad Al-Amin Rasoul, Výkonný Alfa, dodal: "Toto je prirodzene hodí pre Alfa; sila TradeTech manažment Skupiny team a majetku základňa sa nám poskytujú platformu na rásť naša ponuka s TradeTech Alfa."Nie, iba to TradeTech ponúknuť všetko, čo potrebujete pre úplnú B2B riešenie pre maklérov, ale môžete dostať, že riešenie od tých finančne zabezpečené spoločnosti v priemysle."Nemohli sme byť šťastnejší, zlúčenie rodiny a začať tento ďalšej vzrušujúcej kapitoly v TradeTech Skupiny s novo začala TradeTech Alfa značky." zbrusu nový slot stránky 2021.

Torin black jack 3 tony tesnenie auta

TOP