Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ko pre sklamaním, že Q2, že výsledky sú do značnej miery odzrkadlením týchto starších katastrofálne predpovede náhradné diely pre hracie automaty. Spoločnosť uviedla, takmer SEK 33m z Q2 pokles zisku bol záporný kolísaním meny môžete vyhrať v sloty v kasíne.
Okrem športových marže a kolísaním meny, Betsson generálny RIADITEĽ Ulrik Bengtsson aj citované nešpecifikovaná regulačné zmeny, ktoré depresívne vráti z určitých trhoch môžete vyhrať na hracie automaty. Generálny RIADITEĽ Škandinávska stávková prevádzkovateľ Betsson AB získal ranom nod pre podcenenie rok pripustila, že spoločnosti druhom štvrťroku výsledky "did not live up pre naše očakávania." Pred tromi týždňami, Betsson videl jeho akcií haly jednu tretinu svojej hodnoty, potom, čo spoločnosť upozornil investorov, že zisky v troch mesiacov končiace 30 môžete vyhrať v rulete.

Betsson povedal Európe-Bet účtuje SEK 94m celkovej Q2 príjem a SEK 23m prevádzkových výnosov môžete vyhrať v kasíne počas dňa. Možno preto, že veci neboli horšie, Betsson akcie zatvorené štvrtok obchodovanie až nad 13% hazardné hry v panama city beach. Mobile príjmy rose jedna tretina až SEK 383m, účtovníctvo pre 41% z celkového predaja florida.

Náhradné diely pre hracie automaty

TOP