Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

oyleSports sa pýtal predaja maloobchodné predajne sa do Súťaže a Trhy Orgán (CMA) po neúspešných cenovú ponuku pre umiestnenie je tam právny hazardných hier na havaji.
Bolo oznámené, cez víkend, že Ladbrokes a Koralové obchody boli predávané na uľahčenie £2.7 bn zlúčenie dvoch spoločností v súlade s CMA vládnucej znížiť ich prítomnosť v UK jack. BoyleSports povedal jej ponuka bola vyššia ako nahlásené predajná cena casino všetko.
Betfred a Stan James sa kúpiť 359 high street obchody na £55.5 m na dokončenie zlúčenia.Írska stávková reťazca povedal jej cenová ponuka bola plne financovaná a ako spoločnosť, boli si vedomí vývoj politický a regulačný UK krajiny, ktoré umožní vysporiadať boli ukončené do dvoch týždňov od prijatia čo môžete jesť krab nohy. BoyleSports uviedol vo vyhlásení: "BoyleSports verí, že rozhodnutie nie umožniť challenger značky na UK high street je zlé pre maloobchodných zákazníkov, ktorí by absolvovali záujem ceny a vynikajúce služby už k dispozícii pre našich existujúcich Írsky maloobchodných zákazníkov a on-line zákazníkov v Írsku a veľkej BRITÁNII." V CMA má ešte odpovedať na dotaz. jack black vs jack white celebrity deathmatch.

Je tam právny hazardných hier na havaji

TOP