Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ustrálsky verejnej služby kampaň upozornenie rodičov údajné prepojenie medzi sociálnou hier a reálnom peniaze hazardných hier je ohýbanie konárov dole pod. Interaktívne Hry a Zábava Association (IGEA) je náročné na Južnej Austrálska vláda sundat billboardovej reklamy ložisko obrázky mladé dievča drží iPad, so sídlom zelená-cítil tabuľka, na ktorú zvyšok hracie karty a kasínové žetóny, všetky sprevádzané typ ktorým "HAZARDNÝCH hier začína HRY." Reklamy priame rodičov vlády "Hazard je žiadne Hry" webové stránky, ktoré upozorňuje rodičov, že "deti vo veku tri" použitie technológie ísť online a hrať hry, vrátane tých, ktoré "simulovať hazardných hier." Takéto hry "dať deťom príležitosť k praxi hazardných hier," a aby hazardných hier "sa zdať, že súčasťou bežného každodenného života." Simulovaných hazardné hry "rozmazanie hranice" medzi predovšetkým šancu na báze hazardných hier a zručnosti-založené videohier, ktoré "môžu robiť deti si myslia, že sú kvalifikovaní na hazardných hier." Stránky berie na vedomie, že existujúce výskumné "nepreukázal, že zapojenie sa do simulovať hranie spôsobuje niekto problém hráč," ale neidentifikované odborníci veria, že tam je "dôkaz prepojenia medzi expozície niektoré deti na simulovanom hazardných hier a rozvoj problém hazardných hier v dospelosti." [Zvýraznenie pridané.] Stránky helpfully navrhuje rodičov nie dať deti svoje údaje o kreditnej karte, aby sa zabránilo nechať Trochu Suzie ranu jej college fondu foolishly brať ďalšiu kartu na 17. IGEA OTÁZKY VYŽADUJE Od billboard sa objavil pred týždňom, IGEA generálny RIADITEĽ Ron Kari napísal list vláde náročné reklamy znesené na základe ich "nepresné a nepodložené" vyhlásenia ultra kasíno bonus ohne einzahlung. Karí cites Južná Austrália je Marketingovej Komunikácie a pravidlá Inzercie, ktorá si vyžaduje "všetky vyhlásenia, tvrdenia a argumenty obsiahnuté v oznámení sú schopní byť odôvodnené." Karí konštatuje, že štúdia uvedené na vládu, vlastný web "nenaznačuje, že simulované hazardných hier predchádza alebo nasleduje menovej hazardných hier." Karí poukazuje na to, že každý, kto si na billboard môže prísť na úplne opačný záver, a preto sa reklama sa "pravdepodobne na spustenie neopodstatnené obavy medzi milióny hru hrať Austrálsky rodiny." Karí chce reklamy zložiť aj December najnovšie novinky ohľadom automatu.
20 a očakáva, že v budúcnosti vláda tvrdí, "byť viac zodpovedný a zameraný na problematiku v ruke s závierky, ktorá môže byť podložené dôkazy." 'MATKA MLIEKO JE BRÁNOU DO ROTGUT WHISKY' ARGUMENT, Južná Austrália, prijal viesť medzi Aussie štátov v razenie z hazardných hier metlou všade tam, kde sa chovajú jej škaredý, pustule-pokrytej hlavy, ale toto anti-herné stránky – však dobre mienené – naozaj trvá sušienky. Jeho návrh, že simulované hazardné hry sú navrhnuté tak, aby "pritiahnuť deti s chytľavé melódie a karikatúra-ako animácie" by mohlo byť platný bod, nebyť skutočnosti, že Kitty Lesk sociálne sloty hra bola druhá-najpopulárnejších hlava medzi sociálnymi hráčov od 50 do 59 rokov, čo naznačuje, že každá detská grafika sú zamerané na tých, ktorí myslieť len mladí. To zostáva byť videný, či Južnej Austrálii budú v súlade s IGEA žiadosť, alebo odísť billboardov na mieste. Ako kalendár počíta nadol Dec. 20, jeden môže len dúfať, že pre budúcu vládu kampane, zdôrazňujúc nezvratný fakt, že prevažná väčšina alkoholikov začal ich nezvládnuteľné spôsoby swilling mlieko, dojčenská vzorec alebo zničeniu kombináciu oboch ako sa brániť žalúzie poker.
Alebo, že prakticky všetky Wall Street wizards zodpovedný za rok 2008 globálnej hospodárskej recesie znížiť ich finančné zuby hrať Monopoly.Úprimne, ako tie pekelné Parker Bratia dostať sami v noci spať sa možno len dohadovať ako odstrániť sainsburys dodacej slot. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Ultra kasíno bonus ohne einzahlung

TOP