Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

zdanlivo nikdy-nekončiaci boj za prevádzku elektronických bingo stroje v štáte Alabama, v stredu, Obvod Sudca Houston L kasíno sloty mod apk. Brown dal štát 30 dní na vrátenie 825 hazardných hier stroje na Greenetrack, ktoré boli zachytené počas raid v roku 2010, podľa Associated Press kasíno sloty žiadny vklad bonus. V jeho rozhodnutie, sudca zistil, že stroje sú v súlade s 2003 dodatok k štátnej ústave, ktorý oprávňuje bingo ako "elektronické označenie stroj" v Greene County najlepší čas ísť na kasíno. Luther "Nat" Winn, RIADITEĽ Greenetrack, chválil rozhodnutie a povedal, že dúfa, že, že Sudca Browna rozhodnutie je rešpektovaná štátu, generálneho prokurátora, Luther Divné najlepší čas dňa vsádzať na kasíno. V komentári na ABC 33/40, Prokurátor Zvláštne, povedal, Že "Greene County Okruhu rozhodnutie Súdu v Greenetrack prípade, ignoruje právo tak, ako je vyrobené krištáľovo jasné, Alabama Najvyšší Súd ako nedávno v Marci 31. Rovnako ako v iných nelegálne hry prípadoch, budeme podať návrh na pobyt rozhodnutie a postupujte podľa pokynov, ktoré s odvolanie na Najvyšší Súd Alabamy a dodržiavať jeho konečné rozhodnutie." Sudca rozhodnutie prichádza na päty nedávne zlyhanie navrhovanej zmeny a doplnenia, ktoré sponzoruje Sen.
Bobby Singleton (D-Greensboro), ktorá by raz a navždy vyjasniť, že Greenetrack v Greene County a VictoryLand v Macon Župa by byť v súlade so zákonom na prevádzkovanie elektronických bingo stroje najlepší čas dňa vyhrať v casino sloty. Zatiaľ čo súčasná rozhodnutie by mohlo byť považované za výhru pre Greenetrack, Marca 31 písomné rozhodnutie Alabama Najvyššieho Súdu nenechal nikoho na pochybách, kde Dvora stojí na zverejnenie, o tom, že jeho rozhodnutie je v súlade s Alabama Ústavy, ktorý stanovuje, že elektronické hazardných hier zariadenia sú nezákonné, a že elektronické stroje v súčasnosti sa na problém, nie sú tie, ktoré sa odkazuje v miestnej bingo zmeny a doplnenia.
Medzitým, po rozhodnutie vynesené tým, Alabama Najvyšší Súd v Marci 31 prevrátenia nižšie súdne rozhodnutie vydané v júni 2015, rozhodnutí, proti Milton McGregor je VictoryLand v prepadnutia veci, VictoryLand je právny tím povedal, že skôr ako sa proti rozhodnutiu odvolať, bude namiesto toho pozrieť buď federálny súd alebo Najvyšší Súd Spojených Štátov pre úľavu. McGregor povedal, "nie je potrebné ísť skôr, že je poškodený Bob Riley súd znova, pretože každý v štáte, vie, aký výsledok by byť." McGregor plánuje otvoriť toto leto, napriek nedávnym objednávky. On si znovu s približne 1000 zamestnancov a niekoľko sto bingo stroje..

Kasíno sloty mod apk

TOP