Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

ovembra 2017 tabuľka graf dať Valley Forge v ôsmom mieste vďaka príjmy stúpli o takmer jednu tretinu kúzlo sloty druid úroveň 3. Kúpna cena predstavuje predpokladané násobok 7x EBITDA, a Boyd očakáva, že vysporiadať sa okamžite accretive na jeho zisku kúzlo sloty dnd 5e sprievodca.

Predpisy tiež povolené Kategórie 3 'resort' kasína, k poklesu ich veľa-neznášal, zákazníkov vstupné poplatky, ktoré Boyd očakáva, spolu s pridanou sloty, bude stimulovať zvýšenie návštevnosti zákazníkov majetku kúzlo sloty druid úroveň 2. Boyd generálny RIADITEĽ Keith Smith oslavovali jeho spoločnosť výsadbu jeho vlajkou v krajine je druhý najväčší obchodný herné štátu ako "ďalší vynikajúci možnosť ďalej rásť a diverzifikovať naše celoštátne portfólia." Smith tiež naznačil, že Boyd sa zaujímal o účasť v Pensylvánii je blížiace sa spustenie on-line hazardných hier operácie, berúc na vedomie, že herné právnych predpisov povolené "zavedenie nových foriem hazardných hier." K dispozícii je tiež možnosť spustiť športové stávky operácie, až budúci rok Najvyšší Súd rozhodnutie o New Jersey snahe prelomiť federálneho stávok ban.Štvrtok oznámenia vyplýva len niekoľko dní po Boyd dohodnuté kúpiť štyri Vrchol Zábavy v kasínach, ako časť tejto spoločnosti absorpciu súpera Penn National Hier.
Vo štvrtok, Boyd oznámila, že dosiahla dohodu s Valley Forge Convention Center Partnerov L kúzlo sloty dnd 5e kňaz. získať kasíno v Kráľ Pruský, Pennsylvania pre $280.5 m v hotovosti.
Boyd teraz prevádzkuje 29 vlastnosti v 10 štátoch aká je sadzba dane z hazardných hier výhry federálnej. Valley Forge v súčasnosti ponúka 600 hracie automaty, 50 stolové hry a takmer 500 hotelové izby, ale vlastnosť plánuje pridať okolo 250 viac slotov na začiatku nového roka, vďaka novému manévrovací priestor poskytovanej Kategórie 3 držiteľov licencií ako Valley Forge v širokej hazardných hier, rozšírenie zákona štátu schválené minulý mesiac. Boyd sa bude používať čiastkových dlhové financovanie riešenie, ktoré spoločnosť očakáva, že bude zatvorené v Q3 2018. Valley Forge darilo lepšie na stolové hry graf, poradie v deviatom s $34.3 m, hoci to bolo nadol o 7% z predchádzajúceho fiškálneho roka čo je zrážku dane z hazardných hier výhry.

Kúzlo sloty druid úroveň 3

TOP