Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

RITSKÉ stávkové kancelárie Betfred oslavuje 100. narodeniny a verných zákazníkov, ktorí kredity jeho dlhovekosť jeho podmienok spôsobmi ako získať výhodu v blackjacku.

Tento týždeň pripomenuli storočnicu z Betfred zákazník Albert "Bunny' Ellis (na snímke), ktorý sa zamestnancov v spoločnosti St Helens, Merseyside stávok obchod bežne nájsť čaká vonku ich dvere na jeho mobility scooter keď prídu na otvorenie o 8:30 sa každé ráno ako si asda dodacej slot. Zajačik bol návštevou predajne každý deň už takmer 50 rokov umiestniť svoje stávky, vedúce Betfred šéf Fred Urobiť, aby sa hodiť Bunny je prekvapenie birthday party pre rodinu a priateľov, ktorých súčasťou veľa tortu a za 100 libier stávky zadarmo. Hotovo popísané Bunny tak nie len spoločnosti najstaršie zákazníka, ale "skutočný charakter o St Helens." Zatiaľ čo Zajačik bol nútený použiť skúter zostať mobile, on kredity jeho pokračovanie mentálnu bystrosť do svojho každodenného života, ktoré majú flutter na Írskej lotérie, chrty alebo Lucky 63 racing akumulátor ako získať všetky peniaze v kasíne heist. Zajac povedal, že rád krížovky "ale to je vypracovanie kurzy pre moje stávky, ktorá udržuje mojej mysle beží viac." Bunny odhaduje, že on položil svoju prvú stávku, zatiaľ čo ešte vo svojom mladistvom veku, aj keď "to bolo zakázané v týchto dňoch." Ak ste zvedaví, ako Zajac prišiel jeho prezývka, to by mohlo mať niečo do činenia s tým, že on požadované osem detí. Okrem boinking a stávkových kancelárií, ako majstrovstvá, Zajac hovorí, že aj naďalej tešiť na odd tipple, hoci pripúšťa, že "pár pív" je asi jeho limit v týchto dňoch ", pretože tri sa ma boja proti niekomu." Zrátané a podčiarknuté, Zajac verí, že je "stále mať dobrý život," najmä na jeho výnimočný deň, "všetky bozky." Bunny je pokračujúca slabosť pre hazardné hry, pitie a výkon pridáva viac hmotnosti k tvrdeniam, ktoré Demokracie Inštitútu Dr.

Patrick Basham, ktorého knihy Hazardných hier: Zdravé Stávky prezentované údaje, ktoré ukázali, dôchodcov, ktorí "naďalej pôsobiť v spoločenstve a neustále sa zapojili do sociálnej činnosti, často v značnej miere alebo výlučne prostredníctvom hazardných hier, žiť šťastnejší a zdravší život." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre ako sa dostať všetky svoje zbrane v kasíne heist.

Ako získať výhodu v blackjacku

TOP