Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
S

&P však rýchlo vysvetlil, že New Jersey je zvýšené intervencie nemusí nevyhnutne znamenať, že núdzi Jersey Shore hazardných hier už je mimo nebezpečenstva. CKS-plus rating je považovaný mnohými za lepšiu úroveň nevyžiadanej pošty nové kasíno v hammond indiana. V blízkej budúcnosti, hodnotenia agentúra nevidí Atlantic City default na svoje dlhy teraz, aby štát zvýšil jeho intervencie v AC obchodné záležitosti je hazardných hier právne v dubaji. New Jersey Rozdelenie Herný Výkon (DGE) oznámila, že Atlantic City je sedem zostávajúce kasína publikované hrubý herné príjmy z $215.4 miliónov v septembri, zdravý 6.5% zlepšenie oproti rovnakom mesiaci minulého roka je hazardných hier právne v egypte.

Možno jeden z najviac povzbudivé signály z Atlantic City obnovy, je nový rok-na-rok herné príjmov zisk je zverejnené v septembri je hazardných hier v právnej fl. Atlantic City sa obracia do vzácny klenot v junk dlhopisov území. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.
Ak mesto je štrukturálna nerovnováha pretrváva, Atlantic City povinnosti "naďalej zraniteľné, aby neplatenia" alebo konkurzu, a "v prípade nepriaznivých finančných, ekonomických podmienok, nie je pravdepodobné, že majú schopnosť plniť finančné záväzky," S&P povedal. Chris Christie patted sám na zadnej po vzdelávania AC prvý upgrade, lauding štátu na prevzatie mestských financií rukách najviac high-poker. Medzinárodné kreditné dlhu watcher S&P Global Hodnotenia vyvolala Atlantic City dlh jeden zárez na CKS-plus z CCC, so stabilným výhľadom víťazné kombinácie v pokri.

Nové kasíno v hammond indiana

TOP