Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
u

strian herné zariadenia tvorca a prevádzkovateľ Novomatic AG hovorí, že mal "rekordný predaj" v šiestich mesiacov jún 30 ako sa triedy 2 slot stroj práce. Spoločnosť v stredu uviedlo, príjmy od EUR 1.22 miliárd US$1,45 mld) za prvý polrok roku 2017, až o 11,3 percenta, v medziročnom vyjadrení ako sa mince slot práce. Tento vývoj je spôsobený predovšetkým významný nárast v elektronickej hracie automaty prevádzkuje Novomatic na celom svete," uviedla spoločnosť v tlačovej správe.ovomatic povedal rast tržieb v prvom polroku bol riadený akvizícií na trhoch v Nemecku a Španielsku, ako aj iných malých podnikových akvizícií v Taliansku a Holandsku čo je najlepšie pozície v pokri. Tieto budúcnosti orientovaných investícií zabezpečiť silnú pozíciu Novomatic na svetovom trhu dlhodobo," povedal spoločnosti generálny riaditeľ, Harald Neumann, pripravené vyhlásenie. #8220;aktuálne pol-ročné údaje s rekordný predaj ukázať, že sme na správnej ceste s našimi medzinárodnými stratégie rastu. Aj toto je presne to, čo sa budeme venovať v budúcnosti," dodal.arnings pred úroky, dane, odpisy a amortizácia stál na EUR282.5 miliónov za prvých šesť mesiacov roku 2017, dole 1.6 percent oproti predchádzajúcemu roku. Prevádzkový zisk za obdobie poklesol o 26.3 percent ročne-na-rok EUR104.2 miliónov eur, "vzhľadom na vyššie plánované odpisy a straty zo zníženia hodnoty," uviedla firma čo je najlepšie ruleta systém.
Novomatic vykázali zisk EUR56.1 milión na šesť mesiacov až jún 30, nadol 25.7 percent oproti predchádzajúcemu roku.ovomatic je v súčasnosti v procese získania majoritného v Austrálii-založené automat maker Ainsworth Hra Technology Ltd. "Vzhľadom na odkladný podmienky, najmä požadovaných súhlasov podľa rôznych medzinárodných licencií a regulačné orgány, uzavretie tejto transakcie [nadobudnúť Ainsworth Hra] je v súčasnosti očakáva pre konca roka 2017," Novomatic povedal vo svojej predbežnej správe vydané v stredu.onetheless, Rakúsko-založená spoločnosť má už prevzal riadenie predaja pre Ainsworth Hra v Európe.
Novomatic globálny predaj divízie bude zodpovedný za Ainsworth Hry Európskeho predaja, podľa vydania na začiatku tohto mesiaca..

Ako sa triedy 2 slot stroj práce

TOP