Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

a Nippon Profesionálny Baseball je relaxačné svoje prísne pravidlá, všetko v záujme nakoniec končí hazardných hier škandál, že hit Japonské baseball league mám dobré poker face. Začiatkom tohto týždňa, organizácia oznámila, že bude ponúkať obmedzené odpruženia členov, hráčov, alebo tím pracovníkov, ktorí by prišli dopredu a priznať svoju účasť v stávok na pro baseball hry, Japonsko Dnes hlásené. Ale je tu termín: tých, ktorých sa priznať, alebo pred apríl 25 mám obrovský problém hazardu. Bol to ligy vyšetrovania telo, ktoré sa odporúča pre NPB Výkonnému Výboru, aby sa "mimoriadnych opatrení", ktorá sa bude "povzbudiť ľudí, aby sa dobrovoľne zverejniť zapojenie sa do stávkovania na baseball." Podľa § 180 Profesionálny Baseball Dohody, hráči, ktorí vsádzať na baseballové hry a alebo spájať s kriminálne gangy, alebo yakuza sú predmetom zákazu, ktorý by mohol trvať od jedného roka na neurčitú dobu. Tí, ktorí sa priznať, hazardných hier zvyčajne čelia baseball zákaz od jedného do päť rokov na komisára je podľa uváženia.
Ale s novým NPB smernice, ľudia, ktorí show "úprimné pokánie" by mohol mať ich na neurčitú dobu pozastavenia zmenené na jeden rok, "s možnosťou trest je rescinded v tomto bode." "Teoreticky, ak sú tam hráči, ktorí sú v konflikte, je potrebné vytvoriť prostredie, v ktorom je jednoduché hovoriť," povedal NPB Komisár Katsuhiko Kumazaki, podľa správy mám problém hazardu skúsim šťastie. Hazardné hry na baseballové hry, v Japonsku vyšlo najavo, minulý rok, keď tri džbány z Yomiuri Obrov—Satoshi Fukuda, ShokiKasahara, a Ryuya Matsumoto—boli objavené na vsadil na odborné a vysoké školy hry, a zároveň hrať mahjong a golf za peniaze.Škandál bol reignited minulý mesiac, keď štvrtý Obrov prehrávač, džbán Kyosuke Takagi, tiež prijatý na stávkovanie na profesionálov.
Takagi dostal jeden-rok pozastavenie kvôli jeho "obmedzenou účasťou" na hazardných hrách a pretože spolupracoval s vyšetrovateľmi. Troch hráčov pred ním, na druhej strane, boli zakázané pre život z hrať baseball mám veľký problém hazardu.

Hazardných hier, škandál je tiež výzva tri Yomiuri Obrov " top úradníkov, aby odstúpil zo svojej pozície. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Mám dobré poker face

TOP