Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

pondelok, British kôň podmienok publikácie Racing Post, potvrdil, že to bude mať silné zastúpenie v ICE Totally Gaming konferencie, keď 2014 prípade zvoláva na Londýnskej ExCel miesto na Február nové kasíno v grand island ne. Richard Thorp, Racing Post hlavy B2B operácie, povedal populárny Racing Post Café by opäť slúžiť ako centrum pre účastníkov konferencie, umožňujúce spoločnosť demonštrovať nové produkty pozemných, on-line a mobilných operátorov nové kasíno v glendale arizona. Je smutné, že to nie je to hlavné Racing Post titulok tento týždeň, ako na internetovej stránke spoločnosti bol podrobený "sofistikovaný, trvalé a agresívny útok" hackermi na víkend.

Redaktor Bruce Millington povedal hackeri mali ohrozená databáze obsahujúcej informácie týkajúce sa "stovky tisíc" zákazníkov, ale zdôraznil, že zákazníci", kreditné a debetné karty info neboli uložené na RacingPost.com lokality, a preto boli, nie je predmetom útoku španielsky 21 kurzy lepšie ako blackjack. Zákazníci však boli poučení, že mená, priezviska, šifrované heslá, e-mail a obytných adresy a dátumu narodenia mal pravdepodobne bola ohrozená. Millington povedal TechWeek, že "dúfajme, že to je len nepríjemnosti a mierne zhoršenie skôr ako niečo viac než to." Ale následné správy zaslanej na postihnutých užívateľov je uvedené, že napriek tomu, šifrovanie, "je tu stále možnosť, že niektoré heslá môžu byť deciphered", ktorý znamená "existuje riziko krádeže identity." Ako preventívne opatrenie, spoločnosť odporúča používateľom meniť heslá používané na iných webových stránkach, ak podobné tým, používané na RacingPost.com španielsky 21 vs blackjack house edge. Millington povedal, že spoločnosť urobila všetko, čo je v jej silách, aby tento problém vyriešiť, vrátane dočasné vypnutie schopnosť pre registráciu alebo prihlásenie sa na stránky španielsky 21 vs blackjack kurzy.

Millington povedal, že spoločnosť bola "veľmi ľúto," za porušenie a ďakoval zákazníkov pre ich pochopenie wat je een umenie goedgekeurd slot. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre wat je een umenia 3 slot.

Nové kasíno v grand island ne

TOP