Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
"

Macau bol rozvoj trhu pre Pentasia to HR Poradenstvo podnikania na nejaký čas teraz a otvorenie našej novej kancelárie sa ďalej zvyšuje úroveň znalosti miestnych pomerov a face-to-face kontakt, môžeme poskytnúť našim Macau založené klientov." Pentasia je absolútnym svetovým lídrom na trhu v hernom & hazardných hier technológie personálne zdroje. "Pentasia Macau je dôležité okrem Pentasia Skupiny rozhovor otázky pre slot dohľadu. Pentasia Macau, s.r.o rozhovor otázky pre kasíno hosť. Pentasia, globálny líder v hernom & hazardných hier, technológie, personálne riešenia, s potešením oznamuje otvorenie svojho nového Macau založené HR Poradenstvo.

Pentasia je plne akreditovaná člen rôznych priemyselných orgánov, vrátane spojeného kráľovstva Nábor & Zamestnávateľov, Konfederácie (REC) a Asociácie Náborové Agentúry (ARC) a ako také, je predmetom ich Kódy Odbornej Praxe.Ďalšie informácie o tomto vydaní, prosím, kontaktujte Pentasia Singapure na +65 6408 0161 alebo e-mail: [email protected] Pokladnice originálne tlačová správa vzhľadom na nás priatelia z PENTASIA TU. So prítomnosť v Macau, najväčšie kasíno hier na trhu vo svete, bol prirodzený a nevyhnutný postup pre podnikanie. bola prvá zapísaná v novembri 2011 a poskytuje ľudských zdrojov poradenské na hernom trhu v Macau.

Podnik pôsobí aj ako zástupca úradu Pentasia skupiny a zase relé získať cenné informácie a rady, ktoré Pentasia Singapur Pte Ltd, región je plne licencované nábor firmu založil v Singapure v roku 2007. Pentasia boli spáchané na Ázijských hier & hazardných hier technológie na trhu od roku 2007 a sú len plne licencované herný špecialista executive search spoločnosti v Ázii a Tichomorí. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre rozhovor otázky pre slot technik. Klientsku základňu tvorí herné dodávateľov technológie, kasíno prevádzkovateľom a spoločnosti, ktoré poskytujú podporné služby, aby hernom priemysle rozhovor otázky pre kasíno predajcu.

Rozhovor otázky pre slot dohľadu

TOP