Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

etgenius Obmedzená, poskytovateľ dátových softvér a marketingové riešenia na globálne športové stávky, lotérie priemysel, oznámila bolo udelené členstvo Svetové Lotérie Association (WLA), globálne obchodné združenie štátu-autorizovaný lotérie organizácií meč osudu automatu.
Na získanie členstva Betgenius pripojí WLA schválený zoznam rešpektovať lotérie a športové stávky organizácie na celom svete, označenie Betgenius " pokračovanie rastu a expanzie v lotérii sektora meč khans slot recenziu. Toto oznámenie sa takto úzko na zadnej strane Betgenius' vstup do EL (Európska Lotérií a Toto Združenie) a ďalej zdôrazňuje svoje odhodlanie pokračovať v lotérii sektora meče & poker dobrodružstvo apk.

Dôležitejšie je, WLA členstvo umožní Betgenius využiť služby poskytované združenia, pričom naďalej stanoviť jeho meno ako popredný dodávateľ softvéru a služieb na WLA registrovaných členov meč khans slot demo. Mark Locke, RIADITEĽ Betgenius Obmedzená, poznamenal: "Získanie členstva s WLA je ďalším potvrdením nášho výrobku produktov a služieb a bude sa dať oboch súčasných a potenciálnych klientov ďalšie dôvera v kvalitu a spoľahlivosť našich služieb." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre dragon quest xi casino jackpot hľadanie.

Meč osudu automatu

TOP