Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
M

acau vyzerá to, že bude pravdepodobne pridávanie nových hráčov, aby jeho hazardných hier priemysel. Je to Tajomník pre Ekonomiku a Financie, Lionel Leong Vai Tac, povedal miestnych médií vláda podniká kroky k čerstvé verejné výberové konanie na nové concessionaires, správy GGRAsia dvojlôžková diamond štvrťroku automatu.

Tieto ústupky boli stanovené pre platnosť, ale bola rozšírená na jún 26, 2022, tak, že by uplynie v rovnakom čase ako ďalšie štyri concessionaires v meste. Leong z toho vyvodiť, že aplikácie by bolo potrebné zvýšiť non-herné prvky prítomné v ich strediskách, zaručiť sociálnu ochranu zamestnancom a prispieť k viac diverzifikovaná ekonomika dvojlôžková diamond free sloty č stiahnuť.
Tieto nové komentáre pridať k tomu, čo súčasný Generálny riaditeľ Macau, Fernando Chui Sai Na, povedal v apríli, keď uviedol, že administratívne mal región nie je potrebné odkladu nové herné koncesie. Hoci súčasný šesť koncesie sa skončí v roku 2022, Leong povedal Mája 11, ktoré práce sa robí teraz zaviesť nové licencie rovnako dvojlôžková diamond mine automatu. Ak súčasné strediská budú pokračovať vidieť hmotnosť kapacita z davy ľudí sa hrnú do Macao, má zmysel iba vtedy, ak chcete umožniť ďalšie strediská ísť a dostať tých, turistické dolárov, zatiaľ čo oni sú ešte dobré je main street station casino otvorené.
Tieto nebudú prázdne kontroly pre operátorov, stačí dať do kasína a urobiť s ním napriek tomu, že má zápas nové vízie Macau. Verí, že úprava by "výhody prípravku pre verejnej súťaže," dodal, že prínos čas by pomôcť vláde pripraviť sa na nové licencie v "riadnym spôsobom, a aby sa zabránilo akejkoľvek nedbanlivosti. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre je majestátny borovíc kasína otvorené.

Dvojlôžková diamond štvrťroku automatu

TOP