Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

Máji, fámy, že vláda tvorbe nových predpisov priniesť športové stávky v od chladu, ale tieto boli následne poprel Minister Športu Jitendra Singh.

Sociálne aktivisti boli rýchlo odsúdiť Sinha pripomienky, ale Sinha bol unrepentant, hovorí Hindustan Times, že on "použité len na príslovie", aby sa bod, ktorý "si môžete urobiť práva, ale nie sú už tak veľa a je ťažké sa presadiť." Jasne vedomý 'príslovie" na zastavenie kopanie akonáhle ste v diere, Sinha povedal, že jeho kritici boli "biť pod pás" a zapojenie sa do "škodlivý propaganda" pošpiniť jeho dobré meno útočníci z planéty moolah automat na predaj. India je top presadzovania práva úradný je v vážne teplej vody po sklzu jazyka, ktorý ho videli, aby nešťastnej analógie medzi športové stávky a znásilnenia.

Sinha je verbálne mozgu-kŕčov zatienila pozitívny postoj smerom právne športové stávky vyslovil iné panelists, vrátane bývalého India kriket kapitán Rahul Dravid, kto povedal, že ak úradníci presadzovania práva veril právne stávkovanie by zníženie korupcie v športe "potom som všetko pre to." A contrarian zobraziť bola prijatá radou Riadenie pre Kriket v Indii (BCCI) boj proti korupcii, vedúci Ravi Sawani, ktorí poznamenať, že kriket uskutočnené stávky legálne vo veľkej BRITÁNII s stávkovej burze Betfair boli kvapka v mori oproti objemu stávok s Indiou je bez licencie bookies útočníkov z planéty moolah voľné sloty. Ranjit Sinha (na snímke), riaditeľ Centrálneho Úradu pre Vyšetrovanie (CBI), hovoril v utorok v Etiky a Integrity v Športe panel zasadnutí organizovaných CBI, aby preskúmali, ako sa čo najlepšie vysporiadať s stanovenie škandály, ktoré trápili Indickej Premier League kriketové zápasy. "Tam sú lotérií v štátoch. Ak môžeme mať kasína v turistických strediskách a ak vláda môže vyhlásiť schémy pre dobrovoľné zverejnenie čierne peniaze, čo je na škodu v úplná legalizácia stávkovanie.. čo m.2 slot je rýchlejšie. ak nemôžete vykonať, je rád, ak sa nemôžete zabrániť znásilneniu, užite si to ktorý kráľ mal red hot poker.

Sinha srdca, môže byť na správnom mieste, ale jeho noha bola pevne podané v jeho úst, ako o tom svedčí jeho plnú ziskov a strát ktorý kráľ anglicka bol zabitý red hot poker. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre perry mason prípade hazardných hier lady imdb. Sinha výzvu pre legalizované športové stávky je najnovší v dlhej línii advokátov pre zmenu Indie starnúcej stávok právnymi predpismi, vrátane, Hindské Centrum pre Politika a Verejná Politika a Federácie Indických obchodných a Priemyselných Komôr.

útočníci z planéty moolah automat na predaj

TOP