Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

ritskej a Írskej iGaming behemoth Flutter Entertainment zverejnila svoje neauditované hospodárske výsledky za prvé tri mesiace roku 2021 ukazuje, že to skúsený nárast o 33% medziročne v celkových príjmov na £1.48 miliardy ($2.06 miliardy eur). Londýn-uvedené prevádzkovateľa za zabil iGaming domén vrátane Betfair.com, PaddyPower.com a Adjarabet.com používa oficiálna tlačová správa (pdf) prezradiť, že to bolo aj skúsených podporu 41% medziročne v prvom štvrťroku športové príjmov £896 miliónov eur (1,25 eur) ako spojené online casino tržby vzrástli o 22% na začiatok £589 miliónov ($821 mil.) poker el s ralamas nedir.

Americký úspech: Predtým známy ako Paddy Power Betfair, kým prechádza meno-zmena začiatku minulého roka, Flutter Zábava podrobné, že to priniesol v niektorých £288 miliónov ($401 miliónov eur), v prvom štvrťroku príjmov z jeho prevádzky v Spojených Štátoch, čo bolo porovnateľné vlnu 135%, zatiaľ čo vidí svoju činnosť v Austrálii po 59% nárast £279 miliónov € ($389 miliónov eur) poker el puerto de santa maria. Domáci prevahu: Flutter je ďalej zodpovedný za iGaming na webové stránky SkyBet.com, FoxBet.com a PokerStars.com a vysvetlil, že jeho Britskej a Írskej obchodnej mal kriedou, až nárastom o 16% medziročne v prvom štvrťroku príjmov na £568 miliónov eur ($792 miliónov) ako jeho "medzinárodné" divízie videl, 7% uptick £351 mil. eur ($489 mil.).

Bazén zbraní: Peter Jackson slúži ako Výkonný Riaditeľ pre Londýn-uvedené Flutter Zábavy a on zverejnené, že jeho spoločnosť mala zaznamenali nárast o 42% medziročne v súhrnnej prvom štvrťroku on-line hier a športové príjmov na £1.47 miliardy ($2.05 eur) po 'výrazne rastúci náš globálny hráč základňu.' On išiel na dodať, že trojmesačné obdobie videl jeho firma operácie v Spojených Štátoch rack až priemere o 1,6 milióna mesačne zákazníkov, aby sa to dvakrát tak veľký ako jeho Austrálskej firmy. Prečítajte si vyhlásenie z Jackson...
"Naša Spojené Kráľovstvo a Írsko značiek pokračoval silný impulz od roku 2020, pričom ďalší podiel na trhu s získavanie zákazníkov až 59% počas Cheltenham Festival. V Austrálii sme boli vysoko zamerané na udržanie maloobchodných zákazníkov, ktoré prešli na našej platforme počas 2020 a hoci je ešte len na začiatku, sme boli radi, s ponechanie sadzieb do dnešného dňa." Budúcnosť float: Flutter Zábavy, okrem toho sa teraz kontroluje 40% podiel na embryonálnych športové trhu Spojených Štátov cez jeho FanDuel Skupiny dcérskych a je vraj zvažuje, či na plavák na podriadených cez zoznam s New York Stock Exchange poker el amigo que une los amigos.
Jackson vyhlásil, že "žiadne rozhodnutie prijaté" v súvislosti takýto krok a že jeho spoločnosť je stále "zachovanie zvážiť naše možnosti" a plány na " aktualizovať trh tak, ako je vhodné.' Jackson vyhlásenie čítať... "Ako obmedzenia začať jednoduchosť a maloobchod re-otvorí sa vo viacerých trhoch, sme naďalej presvedčení, že naše diverzifikované obchodné listy nám dobre umiestnené k udržateľnému rastu ísť dopredu." najlepší rýchle výplaty online kasíno.

Poker el s ralamas nedir

TOP