Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
S

ociálne herný oblečenie Zynga oznámil akvizíciu štyri kartové hry mobile aplikácie 12680 parku chodníky ln black jack mo 63033.
Pochovaný hlboko v Zynga posledných Formulári 10-K podanie s cenné Papiere a burzy bolo v spoločnosti bežné oznámenie, že ju kúpil niektoré Solitaire mobilné hry, aplikácie z NÁS developer Harpan LLC pre okolo $42.5 m v hotovosti. Zynga povedal, že to zasiahlo vysporiadať s Harpan o február 14, ale ako prvotného účtovania pre "podnikové kombinácie" bol neúplný, spoločnosť plánuje nahrať predbežnej kúpnej ceny prideľovania v Q1 2017 12773 orley dr jack black mo 63033. Štyri hry Zynga zakúpili sú Solitaire, Solitaire Pyramída, FreeCell a Spider Solitaire, z ktorých všetky sú k dispozícii pre oba iOS a Android zariadenia najbližšie kasíno na lufkin tx. Harpan je vo vlastníctve pár, bratia, Tim a William Oswald, ktorí teraz môžu pravdepodobne dovoliť hrať karty hry zahŕňajúce viac ako jedna osoba.

Harpan je vlajkový produkt, Solitér, je v top-10 kartových hier v iOS App Store a je v top-20 z celkových iOS hry kategórii. Aplikácia tiež sedí v top-100, hry na Android na stiahnutie grafy, ale Spider Solitaire nikdy dostal vyššia #439 a #202, respektíve na iOS a Android, stiahnuť rebríčka, zatiaľ čo ostatné dve aplikácie nepodarilo sa neznížila buď NÁM graf najbližšie kasíno na ludington michigan.

Hra sa momentálne zobrazuje iba bannerovej reklamy, a Zynga zdá sa chcú ďalej speňažiť produkt vložením v hre inzeráty, typu, ktoré tvorili približne jednu štvrtinu Zynga je celkový príjem v spoločnosti najnovšie zisku správa. Inými slovami, hra, ktorá Harpan popisuje vo svojom obchode App Store popis produktu, ako je pýcha "ostré, jasné grafika a jednoduché rozloženie" je asi dostať oveľa bohatší a viac vizuálne preplnené najbližšie kasíno na lynnwood wa. Zynga sa zobrazí na myslíte, že potenciálne výnosy hrču bude viac ako kompenzovať akékoľvek výsledný pokles v účasti na to, či používatelia hľadať efektívnejšie hra, s ktorou sa pri pobyte mimo svoj samotársky hodín najbližšie kasíno na lufkin texas. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

12680 parku chodníky ln black jack mo 63033

TOP