Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
I

ba jedna tretina [jeho] tržieb pochádza z Macau kasína, zvyšok z finančných služieb," poznamenal GBGC. ako vravíš. K.-na základe konzultácie poker v poľštine. januára 2015 sa tak na trhu neprijal láskavo na nový zlúčený subjekt," uviedol GBGC ako vravíš. Jasne trhu rád MGM je diverzifikácia do non hazardných hier, napríklad trhy posledných veľký boj; Floyd Mayweather verzus Manny Pacquiao pokerové žetóny v taliančine. Osem z top 10 majú obchodné priamo v Macau kasína na trhu.lobal Hier a Stávok Konzultantov " index je aktualizovaný každých šesť mesiacov a radí spoločnosti podľa trhovej kapitalizácie, a aj to, čo nazýva "hazard trhovej kapitalizácie" Toto je obrázok vyrobené po kapitalizácie nie priamo súvisia s hraním sa odpočíta z trhu spp ako vravíš.
Legacy IGT bol zaradený 15 poker face. približne US$39.9 miliardy eur a predstavovala 29,5 miliardy eur v čase, keď bol zostavený vo francúzštine.

celkom 16 z top 20 herných spoločností uvedené v najnovšom vydaní GBGC 50 index mať významný expozície na Ázijských spotrebiteľov štát new york poker izieb. Top desať v zozname firiem na trhu spp všetky majú casino záujmy v Ázii, čo naznačuje, že na trhu stále verí, že Ázia je rast príbeh o hazardných hrách a že súčasný zásah na štepu v Macau nebude posledný," povedal komentár od Warwick Bartlett, generálny riaditeľ a zakladateľ GBGC, a U štát new york športové stávkovanie. [Celkom] 56 percent MGM príjmov pochádza z hier v porovnaní s 79 percent v Las Vegas Sands," povedal Pán Bartlett štát new york online športové stávkovanie.
a GTECH v 17 štát new york daňovej straty hazardných hier.

Ako vravíš

TOP