Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

lk Zlata s názvom Najlepšie Slot Hry na prestížnych obrad 28 bontel r10 ceny v slotu. novembra 2018: Pragmatický Play, multi-produkt poskytovateľ obsahu na igaming priemysel, ponúka regulované a mobilné zamerané na herné produkty, vyhral "Najlepšie automate' s Vlk Zlata na Malte Gaming Awards v roku 2018. Inovatívne 3×5 slot je jedným z priemysle najviac rozpoznateľné a komerčne úspešné slot hry pekné 30 nových členských poker idn. Vlk Zlato je tajomný Západnej téme dopravy hráčov do srdca púšti, poskytuje im jedinečné a inovatívne herné funkcie, vrátane Blazin Valcoch Zdarma a týčiace sa vypláca symbolov scatter.

Ocenenie pokračuje veľmi úspešný rok pre Pragmatické Play, ktorý bol s názvom "Inovácie v Slot Ustanovenie" víťaz v EGR B2B Ocenenia 2018. Melissa Summerfield, Vedúci Obchodnej Úradník na Pragmatické Hrať, povedal: "Sme potešení, že vyhrali Najlepšie Hrací automat na tento rok je Malta Gaming Awards, a chcem zablahoželať celý Pragmatický Hrať tím na ich tvrdej práci pomáhať, aby to bolo možné bonus 100 členské však slot.

"Toto ocenenie znamená rok o skutočný pokrok, ako budeme naďalej stavať na naše hviezdne rozsah slot tituly s radom odborne-modelovaných produktov." Pragmatický Hrať v portfóliu obsahuje viac ako 100 preukázané HTML5 video sloty, vrátane zadanie-víťazný Vlk Zlato a populárne Starovekého Egypta, Da Vinci ' s Treasure a Vegas Magic bonus 1er depa pmu poker. Tieto tituly sú žiť s rozširujúceho zoznamu popredných casino značiek, vrátane Pokerstars, Spriaznené Skupiny a Casumo.Ďalšie informácie o tomto vydaní, alebo zariadiť, rozhovor, kontaktujte Tom Lewis na Námestí vo Vzduchu na 020 3586 8257 alebo [email protected] O Pragmatické Hrať Pragmatický Hrať je popredným multi-produkt poskytovateľ obsahu na iGaming priemysel, ktorá ponúka inovatívne, regulované a mobilné zamerané na herné produkty. Pragmatický Hrať Hry Knižnica obsahuje jedinečné in-house obsah pozostávajúce z viac ako 100 preukázané HTML5 hry, k dispozícii sú všetky hlavné certifikované trhy v 26 jazykoch a všetky hlavné meny.

S osvedčenou záznam vytvorenie najpútavejší a evokujúce herné skúsenosti, Pragmatický Hrať slúži operátorov na regulovaných trhoch v celom rozsahu vertikály, vrátane video sloty, live kasína, bingo a iné hry. Pre viac informácií, prosím, navštívte https://pragmaticplay.com/ Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Bontel r10 ceny v slotu

TOP